נתניהו: "תעוזת איראן עולה"

בטקס סיום קורס קציני יבשה התייחס רה"מ לאיום האיראני ואמר, כי "התעצמותה של איראן באזור הולכת וגוברת כאשר ישראל נערכת לכל תרחיש"

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו בטקס סיום קורס קצינים בבה"ד 1 במצפה רמון. צילום - קובי גדעון / לע"מ
ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו בטקס סיום קורס קצינים בבה"ד 1 במצפה רמון. צילום - קובי גדעון / לע"מ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש הממשלה ושר הביטחון בנימין נתניהו נשא דברים בטקס סיום קורס קציני יבשה, בבית הספר לקצינים במצפה רמון והתייחס לאיום האיראני כשהוא מתריע מפני התעצמותה ההולכת וגוברת תוך שהוא מבטיח, כי "ישראל לא תגיש את הלחי השנייה".

"מיומנות התמרון, ההתייצבות הנחרצת בהגנה, והפעלת כוח המחץ בהתקפה, הן מפתח להכרעת האויב. זוהי תורה צבאית שחיונית בכל זמן – ובייחוד במזרח התיכון הנוכחי", אמר ראש הממשלה בטקס כשהוא מוסיף, כי "המרחב סביבנו סוער וגועש. האיומים צצים בכל פינה – בסוריה, בלבנון, ברצועת עזה, כמו גם בעיראק, בתימן וישירות באיראן. איפה לא. כוחות איראניים ופרו-איראניים פועלים להתחמש בלא הפוגה".

ראש הממשלה ביקש לחדד את היערכותה של ישראל לכל תרחיש ואמר, כי "אנחנו ערוכים לאיומים, ולא נהסס להנחית מהלומה קשה על מי שינסה לפגוע בנו. רף התעוזה של איראן באזור עולה, והוא מתגבר עוד יותר נוכח היעדר תגובה. אבל ישראל לא תגיש את הלחי השנייה. מי שפניו לתוקפנות – יענה במלוא התקיפות, ויספוג מחיר כבד". אמר נתניהו.

השארת תגובה