מי הח"כ שהחליט לתלות את המפתחות?

״בשל מצב הפקקים הבלתי אפשרי וכאות מחאה למצב, קיבלתי החלטה שאני משאיר את הרכב ויוצא להרגיש ב״רגליים״ את מצב התחבורה הציבורית. לשמוע את הנוסעים בעצמם"

חבר כנסת רם שפע
חבר כנסת רם שפע
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח״כ רם שפע מ'כחול לבן' הודיע כי כחלק מהמאבק למען חברות התחבורה הציבוריות הנתונות תחת איום בקיצוץ רוחבי של משרד התחבורה ומצב הכבישים והפקקים, יוותר מעתה על נסיעה ברכבו הפרטי לטובת נסיעה בתח"צ ונסיעות משותפות. קיבלתי החלטה לתלות את המפתחות״, הוא אומר.

במסגרת דיון במליאת הכנסת בדבר הצעה דחופה לסדר שהעלה ח״כ שפע יחד עם חברי כנסת נוספים, בדבר קיצוץ רוחבי לחברות התחבורה הציבורית הפרטיות, הודיע ח"כ שפע כי הוא משאיר את הרכב בכנסת ועובר לתקופה הקרובה לנסוע בתחבורה ציבורית, בנסיעות משותפות ועוד.

ח״כ שפע אף קרא לשר התחבורה בצלאל סמוטריץ׳ שנכח בדיון להצטרף אליו לאחת הנסיעות. ״בשל מצב הפקקים הבלתי אפשרי וכאות מחאה למצב, קיבלתי החלטה שאני משאיר את הרכב ויוצא להרגיש ב״רגליים״ את מצב התחבורה הציבורית. לשמוע את הנוסעים עצמם, להבין על בשרי, מה צריך לשפר ולשנות. אני מזמין את חברי הכנסת ושר התחבורה בפרט להצטרף אליי״.

ח״כ רויטל סוויד (העבודה) כבר הודיעה במהלך הדיון שתצטרף לשפע לנסיעותיו.

בהודעה שפרסם שפע, הוא מזמין את נוסעי התחבורה הציבורית והנוסעים הפרטיים לשלוח לו סרטונים עם חוויותיהם מהדרכים על מנת לצייר תמונה עדכנית של מצב התחבורה בישראל.

השארת תגובה