שכונה חדשה: 5.000 דירות

השכונה החדשה כוללת כ- 5,000 יחידות דיור בליבה פארק נחל באר שבע המשתרע על שטח של כ-5300 דונמים, ובתוכו אגם מלאכותי, שכבר הוקם, המשתרע על שטח של כ-90 דונמים

אביסרור בפארק - שכנות הפארק באר שבע - קרדיט יחצ (2)
אביסרור בפארק - שכנות הפארק באר שבע - קרדיט יחצ (2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בניית שכונת הפארק בבאר שבע מתחילה להיבנות – החלה YOבנייתו של פרויקט אביסרור בפארק. הבנייה החלה במגרש הראשון מתוך 4 מגרשים עליהם מתוכנן הפרויקט להיבנות.

פרויקט אביסרור בפארק משלב הן דירות שישווקו במסגרת תכנית מחיר למשתכן, והן דירות שישווקו בשוק החופשי, כולל 192 יחידות דיור על פני 8 בניינים בני 7 קומות. תמהיל הדירות שישווקו בשוק החופשי כולל דירות בנות 4 ו- 5 חדרים וכן פנטהאוזים בני 6 חדרים. מחיר דירת 4 חדרים בפרויקט החל מ- 1.254 מיליון שקל. היתר התקבל והבנייה החלה. אכלוס הפרויקט צפוי בעוד כשנתיים וחצי.

מלבד פרויקט המגורים אביסרור מקימה בימים אלו בשכונה גם את אביסרור סנטר – מרכז מחסרי בן 16 אלף מ"ר שישרת למעלה מ- 25,000 תושבי השכונה ואת העוברים ושבים בכביש 25 הסמוך.

לאחרונה דיווחה חברת אביסרור משה ובניו כי רשת שופרסל שכרה במקום 1,600 מ"ר ורשת הפארם Be שכרה 500 מ"ר. עוד מציינת החברה כי במקביל מתנהל מו"מ לפתיחת סניף של קופ"ח, , מסעדות ובתי קפה.

השכונה החדשה כוללת כ- 5,000 יחידות דיור היא שכונה חדשה שבליבה פארק נחל באר שבע המשתרע על שטח של כ-5300 דונמים, ובתוכו אגם מלאכותי, שכבר הוקם, המשתרע על שטח של כ-90 דונמים.

בשכונה עצמה יהיו קריית חינוך מהגן עד י"ב, מרכזים מסחריים, שירותים עירוניים ופעילויות פנאי ונופש לכל הגילים. נכון להיום, העבודות להקמת התשתיות הצמודות בעיצומן. השכונה תכלול מרכז מסחרי גדול, בתי ספר תיכון ויסודיים, מרכז קהילתי, מרכז לגיל הרך, בתי כנסת ומעונות, וכן נגישות נוחה לאזור התעסוקה עמק שרה.

לדברי יורם אביסרור, סמנכ"ל חברת אביסרור "אנו נרגשים להקים פרויקט מגורים נוסף בבאר שבע ובפרט בשכונה החדשה. שכונת הפארק תספק את כל השירותים והצרכים הנדרשים לתושביה. השכונה ממוקמת בדרום מזרח באר שבע, גובלת בפארק נחל באר שבע מצפון, באזור התעסוקה עמק שרה מדרום ובכביש 40 עוקף באר שבע ממזרח. השכונה קרובה מאוד לנתיבי התחבורה הציבורית ותחובר לעיר באר שבע על ידי הרכבת הקלה שמתוכננת בעיר ולקווים הארציים של הרכבת. השכונה מתאפיינת בתכנון אורבני מתקדם הכולל רצף של שטחים ציבוריים פתוחים, אשר מבטיחים תנועה נעימה ובטוחה של הולכי הרגל. כמו כן, ייהנו תושבי השכונה מהמתקנים השונים בפארק נחל באר שבע ומהאגם המלאכותי שהוקם בו וכן ממגרשי הספורטק שבנייתו מסתיימת בימים אלה".

השארת תגובה