'פרי-סייל': כך מוכרים דירות

פרויקט אביסרור על הפארק ביבנה קרדיט - Snapshot&cohen 3d (1)
פרויקט אביסרור על הפארק ביבנה קרדיט - Snapshot&cohen 3d (1)

החל שיווק פרויקט בוטיק למגורים בשכונת נאות שמיר ביבנה הירוקה. הפרויקט החדש כולל כ- 190 יחידות דיור.

פרויקט המגורים החדש – "אביסרור על הפארק" – מוקם על ידי חברת אביסרור משה ובניו והוא כולל 7 בניינים בני 7 עד 9 קומות ויכללו דירות בנות 3, 4, 5, 6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. החברה מציינת כי בשונה לפרויקטים האחרים בשכונה שכללו מגדלי מגורים רבי קומות, ייחודו של הפרויקט הנוכחי כי מדובר בפרויקט בוטיק.

לרגל תחילת שיווק הפרויקט הודיעה החברה כי בימים הקרובים מתקיימת מכירת פריסייל מיוחדת.

כך למשל מחיר דירת 4 חדרים החל מ-1.84 מיליון שקל.

בקרוב עתיד להתקבל היתר בנייה. אכלוס הפרויקט החדש צפוי בתוך 36 חודשים מיום קבלת היתר.

הפרויקט החדש שיוקם הוא הפרויקט השלישי אותו מקימה חברת אביסרור בשכונת יבנה הירוקה.

לפרויקט מפרט טכני עשיר, לובי מפואר ומעליות חדשניות, קווי עיצוב ותכנון על פי סטנדרט בנייה ירוקה. תכנון הפרויקט על ידי משרד טיטו אומן אדריכלים נעשה תוך שימוש במשאבי טבע והוא מאופיין בשימוש במערכות סולאריות לכל קומות הבניין לצד ריאה ירוקה, תאורה חסכונית ואלמנטים אקולוגיים נוספים לרבות בידוד תרמי, הקצאת מקום למחזור ומערכת פינוי אשפה תת קרקעית בשיטה פנאומטית.

הפרויקט ממוקם על הפארק שעתיד לקום בשכונה הכולל מתקני ספורט ושבילי הליכה ואופניים. מעברו השני של הפארק שמורת טבע. בסמיכות לפרויקט גני ילדים, טיילת רחבה, מרכז מסחרי וקמפוס חינוכי שיוקם בעתיד.

כמו כן בסמוך לפרויקט דרכי גישה תחבורתיים לכבישי 42 ו- 4 המקרבים לערי המרכז, לתחנת הרכבת ולדרך חדשה שתיסלל וצפויה לחבר את יבנה עם מחלף אשדוד צפון.

ממחקר שנערך על ידי מחלקת המחקר והסטטיסטיקה של אלדר ביוזמת אילן בינדר בקרב אזור המרכז והשפלה עולה, כי שכונת יבנה הירוקה נחשבת בעיני תושבי האזור להכי אטרקטיבית למגורים של משפחות צעירות.

לדברי יורם אביסרור סמנכ"ל השיווק בחברה כי "אנו פעילים ביבנה מזה מספר שנים והקמנו בה עד כה 2 פרויקטים שזכו להצלחה גדולה, ולכן בחרנו להקים פרויקט חדש בעיר. אנו מאמינים שלפרויקט יהיה ביוקש רב כפי שהיה עם הפרויקט הקודם בעיר. בהתחשב בכך שהביקושים עדיין עולים על ההיצע והמחירים ביבנה נמוכים משמעותית ביחס לגוש דן – היא נשארה אטרקטיבית הן כהשקעה והן למגורים לכל מי שמבקש להתגורר במרחק של 20 דקות מתל אביב ובמחירים שפויים".

מנתוני רשות המסים עולה, כי בתוך 5 שנים, מאז אוקטובר 2014 ועד אוקטובר 2019, מחירי דירת 4 בשכונה רשמו עלייה של 725 אלף שקל בעלייה. מדובר בזינוק של כ- 60% במחירי הדירות.

מחירי דירות 5 חדרים בשכונה רשמו עלייה של כ- 680 אלף שקל, זינוק של כ- 41% במחירים.

חברת אביסרור משה ובניו הוקמה בשנת 1978 בבאר שבע ע"י משה אביסרור המכהן כיום כנשיא החברה. עד כה חברת אביסרור משה ובניו אחראית להקמתן של עשרות אלפי יחידות דיור בכל רחבי הארץ – אילת, אזור, אשדוד, אשקלון, באר-שבע, בית שמש, גדרה, יבנה, ירושלים, מודיעין, ראש העין, שוהם ורחובות.

השארת תגובה