'להחרים השבעת הח"כים הערבים'

"חברי הכנסת של הרשימה המשותפת ביזו והחרימו את הכנסת בהשבעה החגיגית של הכנסת ה-22, וכעת הם "יצהירו אמונים" בפתיחת מליאת הכנסת. מי שמחרים את הכנסת צריך להיות מוחרם בעצמו"

מליאת הכנסת
מליאת הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מליאת הכנסת צפויה להתכנס היום כדי לאשר בין היתר את מינויו של רה"מ נתניהו לשר התפוצות ואת מינויו של ח"כ אבי דיכטר לסגן שר הביטחון. כאשר בין היתר צפויים להישבע אמונים 3 חברי כנסת חדשים שאף יישאו את נאום הבכורה שלהם במליאה. משה אבוטבול, סמי אבו שחאדה ומרק איפראימוב.

בתוך כך, בסיעת הליכוד נשמעו אמש קריאות להחרים את השבעת האמונים של ח"כ סמי אבו שחאדה מ'הרשימה המשותפת'.

חה"כ שלמה קרעי מהליכוד קרא אתמול לחבריו וכן לחברי כלל סיעות הבית, "להחרים את הצהרת האמונים של חברי הכנסת מהרשימה המשותפת".

לדבריו, "חברי הכנסת של הרשימה המשותפת ביזו והחרימו את הכנסת בהשבעה החגיגית של הכנסת ה-22, ומחר הם "יצהירו אמונים" בפתיחת מליאת הכנסת. מי שמחרים את הכנסת צריך להיות מוחרם בעצמו ועל כן אני קורא לחברי הכנסת מימין ומשמאל לא להיכנס למליאה בזמן הצהרות האמונים שלהם".

"הזלזול בכנסת חמור יותר כאשר מתברר שראש הרשימה המשותפת, איימן עודה, שוב לא יגיע להצהיר אמונים ובחר במקום זאת להשתתף בכנס בוושינגטון של השדולה שפועלת נגד ישראל, "ג'יי סטריט"", הוסיף ח"כ קרעי.

השארת תגובה