ח"כ גולן: "התראות נתניהו והרמטכ"ל הגזמה"

סגן הרמטכ"ל לשעבר, ח"כ יאיר גולן מותח ביקורת על דברי רה"מ והרמטכ"ל כוכבי, המתריעים מפני הידרדרות המצב הביטחוני ואומר, כי ישנה הגזמה בהתראות מפני אפשרות של התדרדרות המצב הביטחוני

יאיר גולן
יאיר גולן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סגן הרמטכ"ל לשעבר, ח"כ יאיר גולן מותח ביקורת על דברי ראש הממשלה המתריע מפני הידרדרות המצב הביטחוני באזור ואומר, כי ישנה הגזמה בהתראות מפני אפשרות של התדרדרות המצב הביטחוני.

בראיון לרשת ב' אמר גולן, כי "אין הכרח להתדרדר לאיום ביטחוני. שכן כושר ההרתעה הישראלי מוכח".

הוא הוסיף, כי "אם לא ננקוט מעשים מדרדרי מצב ונתנהל באחראיות אני לא רואה סיבה שבשנה הקרובה נתדרדר לעימות רחב היקף. קולות המלחמה בהקשרים האלה נשמעים קצת מוקדם מדי".

בדבריו התייחס גולן לכהונתו של רה"מ נתניהו ואמר, כי המשך כהונתו היא בעייתית, במיוחד על רקע האיום הביטחוני: "אין ספק שראש ממשלה שיש נגדו כתבי אישום ומעמדו בלתי יציב, הסיכון שיעשה מהלכים בלתי אחראיים נמצא במגמת עליה. רה"מ צריך להיות משוחרר מכל אישומים פליליים לעסוק בענייני ביטחון".

לדבריו, הוא תומך באפשרות שבני גנץ יקים ממשלת מיעוט על מנת למנוע הליכה לבחירות, "גנץ צריך לעשות כל מאמץ להרכיב ממשלה, כולל ממשלת מיעוט".

"לא בטוח שהסיכוי הזה יחזור על עצמו. אסור להתדרדר לעוד מערכת בחירות. אני מניח שכשתוקם ממשלה כל המערכת הפוליטית תיראה אחרת".

תגובה אחת
  1. אני מזהה תהלכים של פיגור

השארת תגובה