זה מרגש: השמחה של בעלי הצרכים

ארגון "בלב אחד" מקיים כמידי שנה שמחות בית השואבה בריכוזי הערים החרדיות. גם השנה, במהלך חג הסוכות, זכו מאות ילדים בעלי צרכים מיוחדים יחד עם בני משפחותיהם להשתתף באירועי שמחות בית השואבה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האירועים התקיימו בירושלים במתנ"ס מעלה רמות ובמודיעין עילית באולם גן הדסים בתרומת בעלי האולם באירועים השתתפו משפחות מהערים השונות מכל רחבי הארץ אשר הפקידו את ילדיהם בידיהם המסורות של מתנדבי ארגון 'בלב אחד' ששרו ורקדו עימם במשך שעות ארוכות החל משעות הצהריים המוקדמות ועד לשעות הערב, באירועים הופיעו גדולי הזמר החסידי מארה"ב בליווי מוזיקאלי של תזמורות עם מיטב אמנים בעלי שם.

כיבדו בנוכחותם באירועים הרב מאיר קסלר רבה של מודיעין עילית, ראש עירית ירושלים משה ליאון והרב דוד בלומנשטוק חבר הנהלת העיר, ונחמן ניימן חבר עיירת מודיעין עילית אשר נטלו חלק בשמחה האדירה שהייתה במקום. הזמרים שמחה ליינר להקת פומפדיתא מארה"ב, יהודה פליישמן, אושי פרוש, אהרלה שארפ, ילד הפלא מוטי גרינבוים שרוליק קלצקין, רולי דיקמן, בליווי התזמורת במודיעין עילית אהרלה נחשוני בהרכב מלא ובירושלים תזמורת פייער המורחבת בניצוחו של יענקי לנדאו.

באירוע במודיעין עילית נשא דברים הרב מאיר קסלר ואמר אנחנו נמצאים בחג סוכות זמן שמחתינו חג של שמחה האירוע המיוחד הזה מאוד מתאים לזמן שמחתינו רוצה לברך את ארגון בלב אחד ואת הבחורים היקרים את כל מי ששיך לפעילות קודש הזו ולמשפחות שכל כך הרבה מתמודדים ומתייסרים שהקבה יברך אותכם שמידת החסד שאתם ככ מרבים שיהיה ריבו של ברכה חיים ושלום ונזכה כולנו לגאולה בקרוב.

יצוין כי פעילות זו מצטרפת לשורה ארוכה של פעילויות שונות אשר שמים דגש לא רק על הילד המיוחד ועל האנשים המוגבלים אלא גם על המשפחה הסובבת שגם להם יש את הסבל אותו הם מרגישים יום יום שעה שעה, השאלת טאבלטים לחולים, ייעוץ רפואי, אירועים, ימי כיף, שמחות בר מצווה ועוד פעילויות אשר הארגון מקיים באופן שוטף במהלך השנה כולה.

בהנהלת הארגון מברכים ומודים למאות המתנדבים שעזרו וסייעו להצלחת האירועים הגדולים וכן לאלו שפרסו את חסותם: עירית ירושלים מחלקת תרבות תורנית, בעלי גן האירועים גן הדסים וחברת משובח על חלוקת הממתקים.

השארת תגובה