מסיימים את הכביסות של אחרי החג בחצי מהזמן

אחרי שבוע של 'ושמחת בחגך' עוברות עקרות הבית אל מרתון הכביסות שמהווה אקורד סיום לחודש שלם של מרתון החגים • ומי אלו המאושרים שיכולים לאחל ברכת חורף בריא? כמובן אלו שאצלם סלי הכביסה התרוקנו לחלוטין

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האתגר המרכזי בתחום הניקיון בכל בית, ובפרט לאחר חג ארוך, הוא ריקון סלי הכביסה והתמודדות עם משך הזמן שהכביסה מתייבשת. ייבוש בגדים של שבוע במשפחה ממוצעת – דורש לא מעט שעות, וכל שכן בתקופת החגים. אין פלא שמייבש הכביסה הפך למוצר נדרש בכל בית ומופעל באופן תדיר. ואם כבר משתמשים בפלאי הטכנולוגיה, תעשו לעצמכם את החיים נוחים ויעילים. בארה"ב, אירופה ובמזרח, שולטים מזה שנים רבות בשוק, מייבשי כביסה המופעלים בגז, מכשירים אשר מייבשים את הכביסה במחצית הזמן בלבד בהשוואה למקבילה החשמלית וצברו פופולריות רבה.

בשנים האחרונות נכנס לשוק הישראלי המותג היפני המוביל– Rinnai ('רינאי'), המיובא על ידי חברת הגז הגדולה בישראל 'פזגז', והפך לשדרוג שהוא לחלוטין הכרח בכל בית. מעבר ליתרון המובהק בייבוש המהיר, המייבש אינו מייצר חשמל סטטי ובכך שומר על איכות הבגדים לאורך זמן. הוא מותאם לייבוש בגדים עדינים, כולל חולצות מכופתרות, מוציא את הבגדים ללא קמטים, אינו מפרק את סיבי הבד, מפחית את הצורך בגיהוץ ואף חסכוני בחשמל ובעל דירוג אנרגטי A.

  • מייבש הכביסה המהיר Rinnai יפן מבית פזגז – לכביסה יבשה בחצי מהזמן!
  • לפרטים והזמנות חייגו: כוכבית 9636 (פזגז)
השארת תגובה