הטבע בשירות הטיפוח

טכנולוגיה פורצת דרך: סדרת תכשירים על בסיס תמציות עשבי וצמחי מרפא המסייעים בשיפור זרימת הדם בנימים, בריפוי ושיקום העור, בהפחתת נזקי העור ובהגנה מפני נזקים סביבתיים ♦ פועלים להסרת תאי עור מתים, סילוק רעלים וטיהור העור, מעשירים את התאים בחמצן ומעודדים את ייצורם של תאים חדשים ובריאים ♦ הסדרה המומלצת

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הטבע הוא מקור בלתי נדלה של תזונה וחיים. לא בכדי הוא מוגדר תכופות כ"אמא אדמה", מסמל את השפע והעושר הטבעי שיש לחיים להציע. ממלכת הצמחים תמיד החזיקה בסודות הבריאות והיופי, אך לאחרונה טכנולוגיות מיצוי מתקדמות הבשילו ופותחו לרמה שמאפשרת ליהנות ולהפיק תועלת מכל הטוב שיש לצמחים להציע.

טכנולוגיה פורצת דרך בשילוב כימיה ירוקה הביאו את חברת 'כריסטינה' לפתח סדרת מוצרים חדשנית, מבוססת פיתוחים מדעיים אשר נועדו לתת פתרונות מותאמים אישית למגוון רחב של מצבי עור. שפע המוצרים מציע טיפול ייחודי ומבטיח תוצאות יוצאות מגדר הרגיל.

עור פנינו הינו השתקפות מלאה של הסביבה בה אנו חיים, אורח חיינו והמטען הגנטי שלנו. השפעות התנהגותיות או סביבתיות כגון חשיפה הולכת וגוברת לזיהום אוויר, לחצים וכימיקלים עלולים להפר את האיזון העדין הנשמר בתוך התאים.

סדרת New BioPhyto הינה נקודת המפגש המושלמת, בה הטבע והמדע מתאחדים על מנת ליצור מוצרים עם איכויות ייחודיות ותוצאות מצוינות במאבק המתמשך כנגד פגמי העור, המעצימה את תכונותיה של הקוסמטיקה המסורתית ומשלבת אותם עם חידושי המדע במטרה להשיב לעור את האיזון הטבעי שלו ואת המראה הבריא מלא הזוהר והחיוניות.

שיפור העצמת תהליכים חיוניים בעור הפנים

ניקוי וטיהור – ניקוי העור, ומניעת היווצרותם של רעלים חדשים, הינם חיוניים לבריאות העור – זאת מאחר והם משבשים את תפקודם התקין והמאוזן של תאי העור, וגורמים לנזקים בטרם עת. בנוסף, רדיקלים חופשיים המצטברים בעור פוגעים במבנה התאים ובתפקודם, ומשבשים את פעולתם הטבעית של חלבונים, שומנים, פחמימות וחומצות המצויות בתאים.

מיקרוסירקולציה וצריכת חמצן – צריכת חמצן תקינה של תאי העור מעידה על חילוף חומרים יעיל. האטה בקצב חילוף החומרים גורמת לפעילות מואטת בתהליכי התחדשות התאים והעור נעשה חשוף ופגיע. זרימת דם טובה לתאי העור תאפשר סילוק רעלים, הובלת חמצן טובה יותר ותעניק לעור מראה טהור ומחודש.

נורמליזציה – תפקודי תא תקינים משפרים באופן ניכר את האיזון ומעניקים לעור מראה בריא וחיוני. תהליכי התחדשות תאים מבוקרים, פעילות מווסתת ומאוזנת של בלוטת החלב, רמות לחות אופטימליות, ישפרו משמעותית את מראה העור. והתוצאה: עור נקי מפגמים, בעל גוון אחיד, בריא ומלא חיים.

הזנת ושיקום המחסום העורי – הזנה עמוקה של תאי העור ממלאת תפקיד חשוב בשמירה על מבנה העור ועל תפקודי המחסום שלו. מרכיבי הסדרה מזינים את תאי העור, מווסתים את ייצור החלבונים ומשפרים את גמישותו.

Energy Boosting Complex – קומפלקס חדשני של רכיבים ממקור ימי המאפשרים להעלות את רמות האנרגיה בתאי העור, ומשפרים את יכולת השמירה של המים בעור, ובכך מעצימים את תהליכי ההגנה והשיקום של העור. ההשפעה: שיפור צריכת החמצן, שיפור ותמיכה בסיבי האלסטין והקלוגן, שיפור רמת הלחות בעור, עידוד תהליכי שיקום והגנה והרגשת נינוחות בעור.

BioTech Algae Complex – שילוב חדשני וייחודי של קומפלקס תמציות מאצות ים (מהאוקיינוס האטלנטי) אשר פותח באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, המשמרות את תכונותיהם הטבעיות של הרכיבים ובכך מסייעים להגברת האנרגיה בתאי העור. השפעה: חילוף חומרים בתאי העור, ניקוי רעלים, שיפור במרקם העור והגנה מפני נזקים סביבתיים.

Phyto-Ceramide Complex – שילוב של שמנים ייחודים להגנה על העור המכיל רמות גבוהות של אומגה 3,6,9 וחומצות שומן חיוניות ממקור צמחי ובריכוז גבוה.

Bio-Astringent Complex – שילוב יעיל של תמציות שמרים ופטריות, המועשרות בויטמין B וברכיבים מרגיעים. עוזרים ב: ויסות ייצור והפרשת החלב, כיווץ הנקבוביות, הקלה והרגעת תופעות גרד ושיפור גמישות העור

Aminoacids Complex – קומפלקס חדשני ורב עוצמה של חומצות אמינו המקלות על מצבי עור שונים. השפעה: הפחתת הופעתם של גירויים ודלקות בעור, וויסות הפרשת החלב, מניעת ברק יתר ומניעה של התחדשות תאי שומן.

Za'atar Complex "האנטיביוטיקה של הטבע" – עוד משחר ההיסטוריה נעשה שימוש במיני האזוב (צמח המרג'ורם) והטימין לצרכי רפואה. האזוב נחשב לצמח מרפא, מנקה ומחטא, ושילובו עם צמח הטימין יוצר קומפלקס ייחודי המכיל מספר רב של מאפיינים אנטי-מיקרוביאליים ואנטי-דלקתיים, המסייעים למערכת החיסונית להילחם בזיהומים כמו כן, תכונותיהם הנדירות של צמחים אלו, מסייעות לעור להסתגל לסביבה המשתנה לאורך שעות היום הרבות. השפעה: נוגדי חמצון רבת עוצמה, שיפור זרימת הדם בנימים, יכולת ריפוי ושיקום.

Chlorophyll – "הקסם הירוק של הטבע"– מרכיב עשיר בוויטמינים ונוגדי חמצון רבי עוצמה, הידוע ביכולותיו לשפר את רמת החמצן בתאים, בעל תכונות נוגדות דלקות ומנטרלות רעלים. כמו כן, מרגיע ומאיץ תהליכי ריפוי והתחדשות תאים.

למה מיועדת סדרת BioPhyto?

סדרה זו עוזרת בשיפור ביצועיהם של תאי העור, על ידי העצמת תהליכים חיוניים, מסייעת לטפל במצבי עור הבאים: הפרשה שומנית מוגברת מבלוטות החלב, קשקשת, גירוי , לחץ ואי נוחות.

מוצרי הסדרה:

 • Mild Facial Cleanserסבון פנים להסרת איפור ועודפי שומן. עוזר למנוע תחושות של אי נוחות בעור ומותיר את העור נקי, חלק ונינוח. 
 • Refreshing Toner – מי פנים טיפוליים המבוססים על מרכיבים בוטניים. פועלים לטיהור הנקבוביות, להסרת לכלוך עיקש ולהשלמת פעולת הניקוי. מטהרים את העור ומקנים לו גוון אחיד.
 • Seb Adjustor Mask – מסכה טיפולית הפועלת לוויסות פעילות בלוטת החלב ולסילוק סבום עודף. פועלת להסרת תאי עור מתים, ומסייעת בכיווץ נקבוביות.
 • Za'atar Mask – מסיכה המשלבת מרכיבים פעילים חדשניים וצמחי מרפא, שמטרתה לעודד התחדשות תאים והגנה על העור. מתאימה לטיפול במקרים של התקרנות יתר ולשיקום המחסום העורי.
 • Anti-Rouger Mask – מסיכת הרגעה המפחיתה אדמומיות. מועשרת במרכיבים בוטניים חדשניים הפועלים להפחתת נפיחויות, משפרת תהליכי מטבוליזם בתא ומעודדת את התחדשותו.
 • Revitalizing Mask – פורמולה מתקדמת הפועלת לשיקום מבנה הרקמה ושיפור מרקם העור. מעניקה גוון אחיד, ברק וזוהר.
 • Alluring Serum – סרום בעל נוסחה ייחודית העוזר למנוע תהליכי חמצון תאי העור. מעניק לעור חיוניות, גוון אחיד וזוהר, משפר את גמישות העור ומעודד את התחדשות התאים.
 • Absolute Detox Serum – סרום חדשני המסייע לסילוק רעלים, מסייע לטיהור העור ומעודד התחדשות תאים. תורם לשיפור תפקודם של תאי העור ומעניק הגנה מקיפה כנגד נזקי הסביבה.
 • Za'atar Cream – קרם על בסיס צמחים הפועל לטיהור העור, תורם לסילוק רעלים ולאיזון תהליכים בתא. מפחית רגישויות, משפר תפקודי מחסום עורי ומעודד את מנגנון ההגנה העצמית של העור.
 • Ultimate Defense Tinted Day Cream SPF 20 – קרם פנים מזין הפועל להתחדשות תאי העור ולקבלת כיסוי מושלם ומראה אחיד וקורן. מעניק לעור מעטה הגנה מפני נזקים סביבתיים ונזקי השמש ומסייע בשמירת רמות הלחות בעור.
 • Ultimate Defense Day Cream SPF 20 – קרם פנים עשיר ומזין הפועל להתחדשות תאי העור ולשיקום המחסום העורי. מעניק לעור מעטה הגנה מפני נזקים סביבתיים ונזקי השמש ומסייע בשמירת רמות הלחות בעור.
 • Enlightening Eye & Neck Cream – קרם עשיר ועדין לאזור העיניים והצוואר המסייע משמעותית בשיפור זרימת הדם ובהפחתה ניכרת של נפיחויות וכהויות בעור.
 • Balancing Cream – קרם מאזן במרקם קליל המונע ברק יתר. פועל לחיזוק מנגנון ההגנה העצמי של העור, ולאיזון פעילותה של בלוטת החלב. תמציות הצמחים שבו מסייעות בעידוד תהליכי שיקום והתחדשות העור, וכן מפחיתות אדמומיות ורגישויות.
 • Herbal Complex – פילינג בעל שילוב ייחודי של צמחים, מרכיבים פעילים חדשניים וחומצה בטא הידרוקסית .
 • Normalizing Night Cream – קרם לילה ייחודי המסייע בשיקום ותיקון פגמי עור. מעודד ומשפר את יכולת ההתחדשות וחילוף החומרים בתאי העור.

הטיפול במוצרי New BioPhyto הינו מקצועי וביו-אקטיבי המשלב את תכונותיו היעילות של תמציות עשבי וצמחי מרפא עם קדמת המדע והטכנולוגיה במטרה למנוע, להפחית ולעכב את נזקי העור.

// את מוצרי חברת "כריסטינה" ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות ברחבי הארץ 

השארת תגובה