ראש הישיבה רקד עם המאושפזים

רב המרכז הרפואי הרב משה קליין: זכינו ביחד עם בני הישיבות להביא אלינו את השמחה

ראש ישיבת מיר הגאון רבי יצחק אזרחי נושא דברים
ראש ישיבת מיר הגאון רבי יצחק אזרחי נושא דברים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עשרות בני ישיבות בראשות הגאון רבי יצחק אזרחי שליט"א מראשי ישיבת 'מיר' הגיעו למרכז הרפואי 'הדסה' בהר הצופים ביוזמת רב המרכז הרפואי הרב משה קליין שליט"א, על מנת לשמח שמחה של מצווה את המאושפזים ובני משפחותיהם. חולים רבים בהם גם אלו המאושפזים ל"ע בהוספיס ירדו אל הסוכה  שבה התקיימה שמחת בית השואבה וזכו לשעה קלה של קורת רוח ותחושה של שמחת חג שהשכיחה מהם את המכאובים.

גם ב'הדסה' עין כרם התקיימה במוצאי החג הראשון שמחת בית השואבה בהשתתפות בחורי ישיבות ומנגנים ומשמחים ששמחו ורקדו בשמחה גדולה זכר לשמחת בית השואבה.

רב המרכז הרפואי הרב משה קליין: 'הייתה לנו השנה הזכות לחגוג ביחד הגאון רבי יצחק אזרחי ובני הישיבות בשמחה אמתית ולהביא את שמחת החג גם לאלו שבשל מחלתם נאלצו לשהות במהלך החג במרכז הרפואי. אנחנו עושים כל מאמץ על מנת שגם המאושפזים וגם בני המשפחות יוכלו לחגוג את החגים בשמחה ובאופן המושלם ביותר שניתן'.

במהלך כל ימי החג עמדו לרשות המאושפזים ובני המשפחות ארבעת המינים מהודרים אותם נטלו מתנה על מנת להחזיר.  מאושפזים רבים זכו לקיים בהם את מצוות ארבעת המינים בהידור. לקראת חג הסוכות נבנתה במרכז הרפואי  סוכה ענקית בגודל של 150 מ"ר, פרי תרומתו של הנדיב הרב מוטי זונפלד, לע"נ ביתו דניאלי ע"ה. הסוכה נשאה את שמה ונקראה  'סוכת דניאלי' את הסוכה את הסוכה עטרו תמונותיהם של גדולי ישראל מכל החוגים והעדות כיאה לסוכת שלום.

השארת תגובה