ידענו לשמור על איפוק

אבי_אמסלם
אבי_אמסלם

כשנה עברה מאז מערכת הבחירות המוניציפלית בכלל ובעירנו אשדוד בפרט, בה סיעת ש"ס המקומית בראשותי יחד עם חברי הסיעה עשינו את המוטל עלינו ודאגנו לחיבור בין כלל תושבי העיר ולהישג חסר תקדים של ששה מנדטים – המפלגה הגדולה בעיר. זכות נפלה בחלקי לשרת את הציבור בנאמנות ולהתחיל לממש את אשר הבטחנו להם.

לא פלא, העיר אשדוד היא אחת מהערים המורכבות במדינת ישראל, בה אנחנו פוגשים את כלל הציבוריים והעדות. במערכת בחירות כמו באשדוד, שכידוע התנהלה לצערי נגד הדת ובשיסוי של חברות כאלה ואחרות, אנחנו ידענו לקחת את זה למקומות טובים של קירבה ואחדות, כמו שהשאיר לנו מרן פאר הדור זצ"ל.

אז איפה זה תפס אותנו?

כידוע מיד לאחר תוצאות הבחירות בה קבלנו 6 מנדטים, מיד נכנסנו לקואליציה עם ראש העיר מר יחיאל לסרי ולמעשה היום אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא, אם זה בתחום הרווחה, בתחום התרבות ובעוד שלל דברים.

בתחילה, לא פלא, היה משבר ביננו, ביני לבין ראש העיר, אך כמו שאמרתי ידענו לשמור על איפוק ובסופו של דבר נכנסנו והתחלנו, אפשר לומר המשכנו, לעבוד יחד למען תושבי העיר ולמען המצביעים שנתנו בנו את אמונם.

כיום אנחנו עובדים למען תושבי העיר במרץ וזיע. אני מעריך מאוד את השיתוף פעולה ביננו בכל התחומים הנחוצים והדרושים לתושבי העיר, כאשר המטרה ששמתי לעצמי היא לתת את מה שמגיע לכל אחד ואחד כתושב העיר אשדוד וכן למצביעים שבעבורם אנחנו נשלחנו כשלוחי ציבור.

בין הדברים שאנחנו מקדמים בימים אלו ביחד ובשיתוף פעולה, אלו הם מבני הקבע למוסדות החינוך החרדי בעיר, שעד היום היו בקראוונים וברוך השם אנחנו היום כבר מתחילים בבנייתם. המטרה היא שילדי החינוך החרדי ילמדו במקום ראוי, בדיוק כמו ילד אחר בעיר אשר לומד בבניין קבע מסודר.

בנוסף, בין השירותים שאנחנו נותנים לתושבים יש את המשרד שברשותנו 'מרכז למורשת', שנותן מענה תורני במשך כל השנה ובימי בין הזמנים, כאשר אין ספק שזה נותן ותורם לציבור שרוצה ליהנות מתרבות רוחנית וערכית ובכך מונע את הצורך ללכת לראות בשדות זרים.

עוד מעט שנה לבחירות בה קבלנו את עמדת הציבור ובגדול בדמות ששה מנדטים. נמשיך לעשות למענם ובשבילם ככל שיותר, לפחות כמו אותו כוח שהם נתנו לנו, אם לא יותר מכך.

השארת תגובה