חייבים לשמור על אחדות

אוריאל בוסו
אוריאל בוסו

‎שנה גדושה מאחורינו ובתוכה שלוש מערכות בחירות – האחת מקומית ועוד שתיים ארציות ובכולן זכינו לסייעתא דשמיא גדולה ומיוחדת ובהם נחלנו הצלחות גדולות. השנה המשכנו את המסורת, והובלנו להישגים בכל התחומים הנוגעים לעשיה העירונית למען התושב ולכלל הנושאים החשובים לציבור שולחנו, תוך המשך הדאגה לפרט ולחלש.

שום דבר מאלו לא היה קורה ללא סייעתא דשמיא גדולה שמלווה אותנו על כל צעד ושעל, ותמיכתם של גדולי ישראל ובראשם מועצת החכמים בראשותו של מרן חכם שלום כהן שליט"א, ועמידה איתנה לימין העיר של יו"ר התנועה הרב אריה דרעי הי"ו, וכך תמיכת רבני השכונות והקהילות, ושיתוף הפעולה של הציבור יחד עם עבודת צוות פורייה של נציגנו בעירייה.

הבחירות: בבחירות המקומיות שנערכו בתחילת תשע"ט קיבלה תנועת ש"ס את תמיכתם של 13 אלף מצביעים שזהו מבחינתו זינוק שיא של מספר התומכים. תושבי פתח תקווה הוכיחו נאמנות מוחלטת וציות לדעת תורה. לכולנו זכורה קריאתו הנרגשת בדמעות של נשיא מועצת חכמי התורה מרן חכם שלום כהן שליט"א בביקורו בעיר. זכינו ברוך ה' לאחדות מופלאה בין כל חלקי הציבור הספרדי ותמיכה של כלל התנועות החברתיות בעיר. בבחירות הארציות זכינו להצלחה גדולה בשני הסבבים ובאחרונה נוספו כאלפיים מצביעים מקרב בני העיר לתנועת ש"ס.

התנועה: סיעת ש"ס מייצגת את כל קהילות העיר. נבחרנו הם אנשי ציבור ועשייה שדלתם פתוחה במשך כל ימות השנה, וצברו ניסיון רב בתחומם. כל נציג אצלנו ברשימה הינו חלק בפאזל הייחודי המרכיב את מרקם התרומה והעשייה של תנועת ש"ס בכל תחומי החיים והצרכים של תושבי העיר. היות ורבים הם הרואים בנו כתובת לפנייתם עבור צרכי הציבור והשמירה על הנושאים החשובים לקהילותינו, המחויבות לקידום המטרות מחייבת אותנו לשמור על אחדות ושתוף פעולה. בנושאי רווחה אנו ממשיכים ביתר שאת את הטיפול והדאגה לפרט ולחלשים.

התושב: השנה נמשכה מסורת ההצלחה והתנופה של פעילות ענפה וקיום אירועי התרבות הייחודיים שמפיק האגף לתרבות תורנית. משתתפים בהם אלפים מתושבי העיר במגוון אירועים. סיוע רב ניתן לקהילות השונות בקיום פעילות חגים ופעילות קרוב רחוקים והעשרה רוחנית לקהילה. בחול המועד סוכות  יתקיים אי"ה מעמד מרומם ומרגש ובו נחלוק כבוד ללומדי התורה וכותבי חיבורי התורה כהוקרה לבני התורה בעיר במסגרת פרויקט 'ועתה כתבו לכם' שנערך זו השנה ה-6 ברציפות.

נאחל לכולנו שנה טובה וחג סוכות שמח.

השארת תגובה