הכל עולין לירושלים

צביקה_כהן
צביקה_כהן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שנה חלפה מהבחירות לרשויות המקומיות. לפני שנה היינו עסוקים להבטיח את הצלחתה של תנועת ש"ס אחרי קדנציה עמוסת הישגים. מנגד, הייתה זו מערכת בחירות שהביאה אל הקצה את השיח הפנים חרדי, שלאחריו, הבינו כולם, שלא ניתן עוד לחדד את המחלוקות, אלא יש לפעול בהרמוניה ובשיתוף פעולה לטובת כלל הציבור החרדי ולטובת כל תושבי ירושלים.

במבט לאחור, לאחר שכל מפלגה העמידה את עצמה למבחן ותוצאות הבחירות שיקפו את מאזן הכוחות בעיר, הגיע הזמן לאפסן את סיסמאות הבחירות ולגשת אל העבודה המוניציפאלית.

אני שמח שהצעד המוברך הזה נעשה וכולם יחד מצאו את הדרך להיכנס אל הקואליציה ולעבוד יחד עם ראש העיר משה ליאון, שנתמך ע"י נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א.

כיו"ר ש"ס בעיר, שקיבל את אמונם של חברי מועצת חכמי התורה ובראשם מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א וחברי מועצת חכמי התורה, ואת אמונו של יו"ר התנועה השר הרב אריה דרעי, אני גאה להוביל את תנועת ש"ס בעיר ירושלים.

רשימת ההישגים בשנה החולפת יכולה למלא ספר עב כרס. מי זוכר שעד לפני שנים אחדות, בכל תחילת שנת לימודים, היה מתלווה זמזום צורם וכואב אודות עשרות ומאות בנות שלא התקבלו לסמינר ונאלצו לשבת בבית בזמן שחברותיהן מהיסודי פותחות את שנת הלימודים בסמינר. התופעה הזו, ברובה המכריע, חלפה מן העולם. הסיפורים הנקודתיים, מטופלים אף הם, על מנת שלא יהיה מצב שאפילו בת אחת תישאר ללא סמינר בפתיחת שנת הלימודים.

בכל נושא שתביטו סביבכם, חל שיפור עצום ומשמעותי. בתחום החינוך, הדאגה לתלמידי הישיבות, פעילויות בבין הזמנים, בינוי, תשתיות, ריבוד כבישים, הקצאת מבנים למוסדות חינוך, תיקצוב פעילויות לציבור החרדי בכל ימות השנה ועוד ועוד.

לא בכדי תנועת ש"ס, הצליחה בבחירות המוניציפאליות לשמור על כוחה בעיר ולקבל חמישה מנדטים במועצת העיר. לא בכדי, בבחירות לכנסת, ש"ס הגדילה את כוחה. הציבור רואה את הפעילות, הציבור חש בשינוי והוא יודע להוקיר ולהכיר טובה על כך.

בערב חג הסוכות, זו ההזדמנות להגיד תודה לכל אחד ולאחל שנזכה שתתקיים בנו הברכה "ופרוש עלינו סוכת שלומך", שהשלום והאחווה ישררו בינינו ונזכה לעלות לרגל עוד בחג הסוכות השנה, כדי להקביל פני משיח צדקנו, אמן.

השארת תגובה