סער: "בחירות ללא התמודדות – חלפו״

חבר הכנסת גדעון סער הכריז כי הוא מגבה את ראש הממשלה במאמציו לאחדות אך הבהיר כי לכשיתקיימו בחירות על תפקיד יו"ר המפלגה, יציג בהן את מועמדותו

גדעון סער בנימין נתניהו צילום בני דויטש
גדעון סער בנימין נתניהו צילום בני דויטש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הכנסת גדעון סער מ'הליכוד' הכריז בנאום שנשא בתל אביב, כי בניגוד לתדמית החתרן שגורמים שונים מנסים להדביק לו, הרי שהוא מגבה באופן מוחלט את ראש הממשלה בנימין נתניהו כשהוא מוסיף, כי כאשר יתקיימו בחירות לתפקיד יו"ר המפלגה, יציג בהן את התמודדותו גם אם המועמד היחיד יהיה ראש הממשלה.

״אנחנו, כולנו, מגבים את ראש הממשלה במאמציו להקמת ממשלת אחדות לאומית רחבה. זה מתחייב מתוצאות הבחירות. זה דרוש כדי להתמודד עם האתגרים הכבדים שבפנינו, בעיקר – אתגרי הבטחון הלאומי".

"לראש הממשלה – כיושב-ראש הליכוד – יש את מלוא הסמכויות הקבועות בחוקת הליכוד. 100 אחוז, ואפילו לא אחוז אחד פחות. כל חברי סיעת הליכוד מעניקים לו גיבוי מלא. גם אם יעבור המנדט לכחול-לבן או לכנסת – כולנו נמשיך לעמוד יחד. הליכוד יעמוד ביחד, והמחנה הלאומי יעמוד ביחד. אני כולי תקווה, שלטובת העם והמדינה – תושג האחדות המיוחלת", אמר סער.
"
אבל, חברי וחברותי, יש הבדל גדול בין גיבוי ליושב ראש התנועה לבין ניסיונות לעשות דה-לגיטימציה להתמודדות דמוקרטית בליכוד. אני אומר באופן הברור ביותר:
כאשר יתקיימו בחירות לראשות התנועה – אתמודד. התקפות אישיות והשמצות לא ישנו את ההחלטה שלי. התמודדות חופשית היא סם החיים של תנועה דמוקרטית כמו הליכוד".

"הימים של בחירות ללא התמודדות – חלפו״. סיים סער את דבריו.

השארת תגובה