הפרלמנט הצרפתי: "השראה מהשיטות הישראליות"

מאיר חביב, חבר הפרלמנט בצרפת קורא למדינתו לקחת השראה מהלוחמה הישראלית בטרור לנוכח גל האירועים האלימים ברחבי המדינה על ידי מי שמזוהים כמוסלמים

מאיר חביב, צילום: לע"מ
מאיר חביב, צילום: לע"מ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר הפרלמנט הצרפתי מאיר חביב מתייחס לגל הטרור הפוקד את ארצו וקורא לקחת השראה מהשיטות הישראליות למאבק בטרור.

בשיחה עם ערוץ 7 אמר חביב כי הוא "דורש להקים ועדת חקירה ממלכתית בעקבות פיגוע הטרור האחרון שבוצע על ידי מחבל שעבד במשטרה הצרפתית, ומציע לעצור איסלאמיסטים קיצוניים בצו מעצר מנהלי".

חביב התייחס לפיגוע האחרון שאירע במטה המשטרה בפריז, בו נרצחו ארבעה שוטרים ואמר, כי "המחבל ממפקדת המשטרה של פריז שדקר למוות ביום חמישי ארבעה שוטרים לפני שנוטרל, התאסלם בעבר והיה פעיל במסגד סלפי".

"אנו עדים לאינתיפאדת סכינים בלב פריז. לא ייאמן אבל אמיתי. בלב מטה המשטרה פועלים איסלאמיסטים. הם הורסים את הרפובליקה שלנו. אותו סוכן משטרה ששיבח את האחים קואצ'י, מחבלי צ'רלי הבדו, היה אחראי על הפיקוח על האיסלאמיסטים הקיצוניים. זה נשמע מטורף אבל זו המציאות העגומה". הוסיף.

"הגיע הזמן לקחת השראה מהשיטות הישראליות למאבק בטרור – הטובות בעולם – שהוכיחו את עצמן – כולל מעצרים מנהליים של כל האיסלאמיסטים הקיצוניים המהווים סכנה".

חביב ציטט את דוברת הממשלה שאמרה "אתה לא טרוריסט בגלל שאתה מוסלמי", וטען כי "בצרפת ישנה אובססיה 'לא להכליל', אך המציאות העגומה היא שכל הטרוריסטים שהרגו בשנים האחרונות בצרפת היו מוסלמים קיצוניים. כולם. זו עובדה. אנחנו במלחמה. זה הם או אנחנו".

השארת תגובה