מדריך לרכישת דלתות פנים

דלת
דלת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מעוניינים לעצב מחדש את הבית ולהחליף את כל דלתות הפנים שלכם? עומדים לקראת בניית בית חדש ומתלבטים אילו דלתות פנים יתאימו לכם? ובכן, הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו למצוא מידע, טיפים והמלצות שכדאי לכם מאוד לקרוא לפני שאתם רצים לרכוש דלתות חדשות לבית או לדירה.

ראוי לציין כי רכישת דלת פנים חדשה מחייבת אתכם להתייחס למספר גורמים, מעבר לעלות הדלת. כך לדוגמה, עליכם להתייחס לאקוסטיקה ולכושר בידוד הרעשים של הדלת, לעמידות הדלת, לחומרים ממנה היא מיוצרת, לעיצוב, למידות, למנגנון הפתיחה והסגירה ולתקופת האחריות. יש היצע רחב של דלתות בשלל עיצובים מרהיבים, לכן כדאי להתרשם מהקולקציות הקיימות באתר שלנו, ומומלץ להגיע לאולם התצוגה כדי להתרשם מקרוב בכל הדלתות שאנחנו מייצרים ומשווקים.

אפיון והגדרת צרכים

השלב הראשון ברכישת דלתות פנים הוא הגדרת הצרכים שלנו מדלתות אלו. מלבד המפרט הטכני של הדלת, שכולל את רוחבה וגובהה של הדלת, כדאי לבדוק על אילו צרכים נוספים אמורה הדלת לענות. האם היא אמורה להיות אטומה ולסנן רעשים מן החוץ? האם חשוב שתהיה אטומה למים ועמידה בפני לחות ועובש? האם נכון יותר שהיא תהיה בעלת זיגוג רחב המאפשר לראות מבעדו או דווקא עשויה מעץ ומאפשרת פרטיות מירבית?

אתם, כבעלי הבית, יודעים הכי טוב את התשובות לשאלות הללו, אך אם אתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים במה לבחור אתם תמיד יכולים להתייעץ עם אנשי מקצוע. באפשרותכם לפנות למעצבת פנים או לאדריכל כדי לעצב את הבית מחדש ולבחור בין היתר גם דלתות כניסה ופנים, כמו כן אתם יכולים לקבל עזרה והמלצות מאנשי הצוות שלנו במפעל שערי ברכה. אנשי הצוות שלנו מחכים לפגוש אתכם באחד מאולמות התצוגה שלנו ויעמדו לרשותכם לאורך כל תהליך הרכישה, מההתלבטויות הראשונות ואפילו לאחר הקנייה.

האווירה העיצובית של הבית

השלב השני ברכישת דלתות פנים הוא שלב בחירת העיצוב של הדלת. אם חשבתם עד כה שכל דלתות הפנים עשויות מעץ פשוט ומגיעות רק בשני גווני חום פשוטים אז הרשו לנו להפתיע אתכם ולחדש לכם. כיום אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של חומרים – פורמייקה, עץ או פורניר למשל – ולצבוע את הדלת שלכם בכל צבע שתחפצו. לכן, שאלת העיצוב היא שאלה חשובה מאוד.

כאשר מעצבים את הבית ומתאימים את דלתות הפנים חשוב לבדוק כיצד צבען הרצוי של הדלתות ישתלב עם צבע הקירות וצבע המרצפות. בחירה נכונה של גוון ועיצוב הדלת מבטיח לכם בית מעוצב ואווירה הרמונית ונעימה יותר. ישנן דלתות פנים המעניקות לבית אווירה חמימה ומשפחתית וישנן דלתות היוצרות אווירה יותר מודרנית ומוקפדת. נסו לדמיין את הבית החדש שלכם. כיצד תרצו להרגיש בכל פעם שתעברו בדלת?

דלתות כנף או דלתות הזזה

מאחר וכיום ניתן להתאים את גודל הדלת לגודל החלל חשוב מאוד לקחת זאת בחשבון בעת בחירת הדלת. אם אתם קונים דלת עבור חלל קטן יחסית או עבור חלל גדול מאוד הרי שאין לכם מה לרוץ ולרכוש דלת בגודל סטנדרטי. כמו כן, חשוב להכיר את מגוון סוגי הדלתות הקיים היום בשוק. ישנן, כמובן, את דלתות הכנף הקלאסיות שכולנו מכירים ולצדן קיימות גם דלתות הזזה מסוגים שונים.

דלתות ההזזה שלנו הן הפתרון המושלם ליצירת הפרדה בין חללים קטנים. הן יכולות להפריד בין חדר השינה שלכם לחדר הארונות שלצדו או בין חדר השינה לבין המקלחת והשירותים שביחידת ההורים. כך אתם משלבים בין עיצוב מרהיב וייחודי לבין נוחות ופונקציונליות.

השארת תגובה