מוקד 106 יחובר למתנדבי 'ידידים'

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה עם ראשי ארגון ידידים
ראש עיריית צפת שוקי אוחנה עם ראשי ארגון ידידים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה נפגש עם ראשי ארגון ידידים הפועל בכל רחבי הארץ באמצעות כ-20,000 מתנדבים המסייעים לציבור בכל בעיה.

הארגון פועל מזה 10 שנים ומעניק עזרה ראשונה שאינה רפואית: חילוץ ילד שננעל ברכב, החלפת פנצ'ר, סיוע בכבלים להנעת רכב, חילוץ מפתחות וכד' מבורות, חילוץ ממעלית, איתור נעדרים ועזרה כללית לציבור זאת באמצעות מוקד אנושי הפעיל 24 שעות ביממה. ראוי לציין כי כל חברי הארגון פועלים בהתנדבות מלאה.

כמו כן, הארגון מקדם שילוב של בעלי מוגבלויות בחברה ומאפשר להם לקבל קריאות ולהזניק מתנדבים לסיוע מתוך שאיפה להעניק לאותם קשישים או בעלי מוגבלויות מעורבות בחברה וכן תחושת סיפור ומשמעות גדולה לחיים.

במהלך הפגישה ביקש ראש העיר שוקי אוחנה לחבר את חברי הארגון למוקד 106 במטרה ליצור מענה ראוי ומהיר, לזרז את הטיפול בפניות שמתנדבי הארגון יכולים לסייע ולהתייעל. צוותי המוקד העירני יידעו לווסט בין פניות שיועברו לעובדי הרשות לבין פניות לחברי הארגון ובכך השירות לתושבי העיר ישופר עוד יותר.

"אני רואה חשיבות רבה בשיתופי פעולה מסוג זה וסבור כי המתנדבים יוכלו לסייע רבות לתושבי העיר צפת, לשפר את הערבות ההדדית בין תושבי העיר ולהקל על חיי התושבים" ציין ראש העיר שוקי אוחנה.

השארת תגובה