אמבולנס חדש מצטרף לצי מד"א בקרית מוצקין

חנוכת אמבולנס חדש של מדא בקרית מוצקין - צילום דוברות מדא 3.10.19
חנוכת אמבולנס חדש של מדא בקרית מוצקין - צילום דוברות מדא 3.10.19
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אמבולנס חדש של מד"א נחנך היום (ה') בטקס חגיגי ברחבת בניין העירייה בקרית מוצקין, בהשתתפות ראש העיר חיים צורי, מנכ"ל העירייה יריב גסר, מנהל מרחב כרמל במד"א ארז גלר והמפקח הרפואי של מד"א במרחב כרמל גיא קרשובר. האמבולנס החדש של מד"א נתרם ע"י אגודות ידידי מד"א באוסטרליה.

תחנת מגן דוד אדום בקרית מוצקין, אשר ממוקמת ברחוב החשמונאים בעיר, מפעילה ניידות טיפול נמרץ ואמבולנסים, 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. כ-300 החובשים, הפראמדיקים ומתנדבי הנוער של מד"א בקרית מוצקין, מפעילים את כלי הרכב של מד"א בעיר, ביניהם גם אופנועי חירום, בימבולנס, אופניים חשמליים ועוד, ונותנים מענה למקרי חירום רפואיים בכל אזור הקריות.

ראש העיר קרית מוצקין, חיים צורי: "הזדמנות נהדרת להודות למד"א לא רק על האמבולנס החדש, אלא גם למאות המתנדבים שלוקחים חלק מדי יום ולילה בעבודה מסורה שתכליתה הוא הצלת חיי אדם. אנו לפני יום הכיפורים וזה הזמן לומר לכולם להישמע להוראות הבטיחות של מדא וכוחות הביטחון. גמר חתימה טובה לכולם".

מנהל מרחב כרמל במד"א, ארז גלר: "תחנת מגן דוד אדום בקרית מוצקין היא תחנה פעילה מאוד, ובעלת אופי ביתי. רבים מבעלי התפקידים, החובשים והפראמדיקים בתחנה, כמו במקומות נוספים במד"א, החלו את דרכם בארגון כמתנדבי נוער, והיום ממשיכים להציל חיים כעובדים. אני מברך על חנוכת האמבולנס החדש שיוצב בתחנה, באמצעותו ימשיכו העובדים והמתנדבים של מד"א באזור להעניק טיפול רפואי מקצועי ומסור לכל מי שזקוק לנו. אני מודה לראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי על שיתוף הפעולה והסיוע".

* * *

האמבולנס של מד"א הוא רכב רפואת חירום ייעודי להענקת טיפול רפואי מציל חיים ופינוי לבית חולים. בכל אמבולנס של מד"א פועלים חובשי רפואת חירום ובני נוער מגישי עזרה ראשונה. הציוד הרפואי שקיים בכל אמבולנס כולל ציוד להנשמה בעת החייאה, בלוני חמצן, מכשיר דפיברילטור למתן מכות חשמל, מזרק אפיפן לטיפול בהתקפי אלרגיה מסכני חיים, ציוד לקיבוע וחבישה ועוד.

השארת תגובה