סוכות תש"פ: שמחת חג אמיתית בכינר

יוצאים לנופש בסוכות? כינר גליל מציג את הנופש המושלם למשפחה החרדית בחג

מלון כינר
מלון כינר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ההכנות לחגים בעיצומן, ומשפחות רבות שוקלות ו/או מתכננות את האופציה של יציאה לנופש במהלך החג. כידוע, נופש בסוכות מציב אתגר לא פשוט בפני שומרי המצוות בשל הצורך בסוכה מהודרת.

מלון כינר גליל מציע למשפחה החרדית את הפתרון המושלם עם סוכות מהודרות במלון, הפעלות ותכניות לכל המשפחה וכמובן ארוחות גורמה עשירות בכשרות מהודרת.

במלון גיבשו תכניה לכל ימי החג עם הרצאות, תכניות והפעלות, שיעשו לכל האורחים בכל הגילאים חג שמח. בתפריט: הרצאה מאת הרב אסיאג צלמון, הרצאה בנושא נומרולוגיה, סיפור אישי של דב ינאי, מופע להטוטים, מופע ריקודים עם בובות, סדנת מתופפים, ספורט אתגרי, סדנת ג'אגלינג, הצגה מבית היוצר של עופר לוי, מופע טלפתיה ומופע קסמים.

בנוסף, בערב החג יתקיים מופע מיוחד לילדים "קבלת פנים עם עמית הליצן". כמו כן ביום רביעי, ב דחול המועד, תיערך במלון שמחת בית השואבה עם אבי מן.

יצוין כי רוב החדרים במלון כבר נתפסו, כשבשלב זה נותרו חדרים אחרונים בהחלט שצפויים לאזול בתוך זמן קצר.

כידוע, מלון 'כינר גליל' שעל שפת הכנרת ניצב מזה שנים ארוכות בצמרת היעדים הנחשקים של הנופשים החרדים בארץ. בנוסף למיקום האטרקטיבי, התפרסם המלון המפואר בזכות סטנדרט האירוח הגבוה, התפריט העשיר והכשרות המהודרת שלו – שהפכו אותו לאלטרנטיבה האידיאלית עבור נופשים שמעוניינים לשלב חופשה מושלמת עם הקפדה על כל כללי ההלכה ואורח החיים החרדי.

השארת תגובה