קבלני פתח תקווה מרימים לשנה החדשה

מימין - ראול סרוגו ואהרון דינוביץ - צילום יחצ
מימין - ראול סרוגו ואהרון דינוביץ - צילום יחצ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ארגון הקבלנים והבונים פתח תקווה ערך כנס מקצועי והרמת כוסית לכבוד השנה החדשה בנוכחות ראש העיר פתח תקווה – רמי גרינברג, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ – ראול סרוגו, העיתונאי והפרשן הפוליטי עמית סגל, עורך הנדל"ן בידיעות אחרונות – עופר פטרסבורג ועשרות קבלנים, יזמים ואנשי המקצוע בתחום ענף הבניה

ראש העיר רמי גרינברג ציין במעמד הכנס: "כעת אנו מסיימים שנה של עשייה, פיתוח וצמיחה בתחום הבנייה בעיר. בשנה האחרונה החלה תנופת עשייה רחבת היקף החל בהתחדשות עירונית, דרך בנייה חדשה וכלה בקידום אישורים והקטנת ביורוקרטיה לטובת פיתוח העיר. אין ספק כי פתח תקוה אשר שנים נשארה מאחור בנושאי הבנייה וההתחדשות, היא כיום אחת הערים הצומחות בישראל, אשר מתקיימת בה בנייה מאסיבית למגורים ולעסקים והיא הראשונה בארץ בהתחלות בנייה למשרדים"

גם אהרון דינוביץ, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים פתח תקווה, ברך את הנוכחים, הודה לראש העיר על הנכונות לשנות ולקדם את ההתחדשות העירונית בעיר וציין כי את תכנית מחנה סירקין בעיר שאושרה הכוללת כ- 8,000 יחידות דיור חדשות יש לעשות בזהירות רבה. "לא נהיה כרמי גת בקריית גת". אם לא תהיה בנייה מבוקרת בסירקין זה יפגע בהתחדשות העירונית בעיר ובשאר התשתיות. אם זה יתבצע נכון על פני תקופה מתמשכת פתח תקווה תוכל לשמש דוגמא לקידום תכניות כאלו גם במקומות אחרים בארץ.

באותו מעמד ברך ראול סרוגו, נשיא ההתאחדות את הקבלנים וציין כי תוך 30 שנה אוכלוסיית ישראל תכפיל את עצמה ולכן יש חשיבות לתכנן היום לעוד 30 שנה. לדבריו הממשלה הבאה חייבת להמשיך את פעילות הותמ"ל המאפשר אישור מהיר של תוכניות גדולות. כמו כן הוא היה ממליץ לראש הממשלה הבאה לקחת על עצמו את מטה הדיור ולטפל בסוגיית הדיור בישראל על מנת להדביק את הפערים יש לבנות היום כ- 100,000 דירות בשנה פי שתיים מהקצב הנוכחי.

השארת תגובה