ינקלביץ': "בפוליטיקה נפגשים בשקר ורוע"

חברת הכנסת החרדית של 'כחול לבן' עומר ינקלביץ' מפרסמת פוסט נוקב לקראת ראש השנה ומתייחסת לעבודתה הפרלמנטרית במבט של חשבון נפש

מליאת הכנסת | צילום: הכנסת
מליאת הכנסת | צילום: הכנסת

ח״כ עומר ינקלביץ׳ מ'כחול לבן' מפרסמת פוסט נוקב המתייחס לכברת הדרך שהספיקה לעשות בקריירה הפוליטית הקצרה שלה עד כה במבט של חשבון נפש.

"ראש השנה הוא זמן טוב לעצור לרגע את מירוץ החיים. לקחת נשימה ולהתבונן, להביט לעומק בתוכנו, להיזכר מה הם החלומות שלנו, לחשוב איך אנחנו מנווטים את גלגל החיים למסלול אליו אנו שואפים, ולהצליח לממש את עצמנו ושליחותנו בעולם, כל אחד בפלטפורמה ובמקום שלו", פותחת הח"כית החרדית של כחול לבן את המונולוג וממשיכה, "שנה חדשה היא גם זמן טוב לחשוב על השותפות הגדולה בינינו, שותפות במסגרתה שלחתם אותנו לכנסת ישראל כדי להיות הקול שלכם. לייצג את מה שחשוב לכם במקום בו מתקבלות ההחלטות".

בהמשך היא רומזת לעליהום התקשורתי שהייתה מנת חלקה בחודשים האחרונים ומציינת, כי "פוליטיקה היא מקום קשה ומורכב, לעיתים נפגשים בשקר וברוע שקשה להכיל. כשיצאתי לדרך הזו הבטחתי לעצמי ולסביבתי שאהיה עסוקה רק בעשייה טובה, בעזרת השם אקפיד לא להגרר למאבקים מכוערים, כי לא עבור זה הגעתי למשכן הכנסת. ברוך השם, עד עכשיו עמדתי בהבטחתי זו".

"אני ממוקדת ומחויבת לעשות עשייה משמעותית ודברים טובים רבים בהם אני מאמינה, לנסות להשפיע ולצרף אחרים לחזון הזה, שמושתת על עקרונות, ערכים, ועשייה חיובית – רבה ככל הניתן, תוך כבוד הדדי, הכלה והקשבה, ולא להירתע גם כאשר לא הכל הולך בדיוק לפי התכנית והחזון האישי שלי. עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה!".

"חברים, שנה חדשה היא לא רק סיכום קשיים. שנה חדשה היא גם זמן להביט אחורה ולסכם את כל הטוב שזכינו לעשות. לומר תודה לבורא עולם על ההזדמנות, על הדברים הטובים הרבים, ועל עוד אינספור דברים שצריך וחובה להודות עליהם".

השארת תגובה