הגר"ח קנייבסקי: "יצליחו בתורה ויזכו לברכה והצלחה"

עקב הפריצה לארגון "חיים לילד": מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי בברכתו לתורמי המגבית: "יצליחו בתורה ויזכו לברכה והצלחה" • יו"ר חיים לילד הרב ראובן סקלר סיפר למרן על הגניבה הכואבת של מכשירי "ווסט" המצילים חיי חולים וציין כי עתה נרכשים מכשירים חדשים לחולים וזכה לברכתו הלבבית של מרן שר התורה 

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עקב הפריצה שאירעה במשרדי ארגון "חיים לילד" בעת שהותם במחנה הרפואי בשוויץ, עלה יו"ר ארגון 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר להתברך אצל מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי.

מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א קיבל את יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר, בחום רב.

מרן הגר"ח קניבסקי אשר מלווה את פעילות הארגון זה מספר שנים, הביע התעניינות בפעילויות הארגון באחרונה ובירך את הרב סקלר על פועלו הרב.

ארגון 'חיים לילד' דואג לרווחתם של חולי CF, (סיסטיק פיברוזיס) שהינה מחלה ריאתית המקשה על הנשימה. בארגון מעניקים סעד כלכלי ברכישת ציוד רפואי וטיפולים רפואיים המוגדרים מצילי חיים. כן מפעיל הארגון מעון נופש יוקרתי בים המלח המיועד לחולים CF ופסוריאזיס ובני משפחותיהם.

במהלך הביקור סיפר הרב סקלר למרן על הפריצה הכואבת שהייתה למשרדי הארגון בעת שהותם במחנה הרפואי בשוויץ.
מן המשרדים נגנבו מכשירי "ווסט" – מכשיר פיזיותרפיה ייחודי המסייע רבות לשיפור תפקודי הריאה.
המכשירים שנגנבו הינם מצילי חיים ועלות כל אחד מהם הוא כשנים עשר אלף דולר, וחולים רבים ממתינים לקבלם.

מרן הגר"ח קניבסקי העביר את ברכתו לתורמים למכשירים החדשים שנרכשים מחדש, ובירך כי "יצליחו בתורה ויזכו לקראת השנה החדשה לברכה והצלחה".

יו"ר 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר: "אחד מהרגעים המרגשים ביותר הוא להצליח לסייע לחולה שמתמודד עם האתגר הרב שבמחלה.וכעת, עקב הפריצה למשרדים, וגניבת המכשור היקר, מציל החיים. אנו פונים לכל יהודי בבקשת סיוע למגבית המיוחדת בעקבות המקרה, ע"מ שנוכל להמשיך ולהקל על חולי CF המתמודדים עם המחלה.

  • לתרומות: אגודת חיים לילד, בנק המזרחי- 20 , סניף טרפון בני ברק- 439, מס' חשבון 198429
  • ת.ד.3246 בני ברק
  • מוקד ארצי לתרומות 1800800417
השארת תגובה