מוקירים את עובדי ומתנדבי שירותי הדם של מד"א

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מאות עובדי ומתנדבי שירותי הדם של מד"א השתתפו באירוע, במסגרתו, סמנכ"לית שירותי הדם של מד"א הפרופ' אילת שנער, נשאה דברים, והתייחסה לחשיבות האיכות והמצוינות בשירותי הדם. מנכ"ל מד"א אלי בין הגיע על מנת לברך את העובדים והמתנדבים על פועלם, ועל הזכייה בפרס החשוב.

הפרס, שניתן לשירותי הדם של מגן דוד אדום לפני כחודשיים ע"י נציבות שירות המדינה, ובחסות משרד ראש הממשלה, מבוסס על מערכת המצוינות הארגונית של ה- EFQMהאירופי. שירותי הדם של מד"א זכו בפרס, ארבעה כוכבי זהב, בהסתמך על קריטריונים רבים, ביניהם: ניהול ומנהיגות, אסטרטגיה, הון אנושי, שיתופי פעולה מול גופים אחרים, תהליכי עבודה, שירותיות והגעה ליעדים.

סמנכ"לית שירותי הדם במד"א, הפרופ' אילת שנער: "תודתי הגדולה נתונה לעובדים, העובדות, המתנדבים והמתנדבות של שירותי הדם של מד"א. בזכותם זכינו בהערכה הגבוהה ובזכותם אנו זוכים כל יום לספק שירות איכותי ומצוין לכל מי שזקוקים לקבל עירויי דם להצלת חייהם. תודה מיוחדת למערכת הבטחת האיכות בשירותי הדם של מד"א, שמובילה את נושא האיכות דרך קבע, ומאפשרת לספק מנות ומרכיבי דם ברמת האיכות והבטיחות הגבוה ביותר".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "שירותי הדם של מד"א הם נדבך חשוב במערכת הבריאות במדינת ישראל. בראשות הפרופ' אילת שנער, שעבורי ועבור רבים במגן דוד אדום היא סמל למצוינות, פועלים מאות עובדי ומתנדבי שירותי הדם של מד"א, שמבצעים מלאכת קודש ומצילים חיי אדם מדי יום. הם הרוח החיה שבלעדיה אין כל ערך לקדמה ולטכנולוגיה".