"לדרוש חוקים למען ילדים חולי סרטן"

יו"ר ארגון 'לב מלכה': על כל המפלגות לדרוש קידום חוקים למען ילדים חולי סרטן, חברי כנסת מכל סיעות הבית התחייבו לקדם את החוקים בכנסת החדשה

לב מלכה אהרון אברמן
לב מלכה אהרון אברמן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יו"ר ארגון 'לב מלכה' הרב אהרון אברמן, קורא לחברי הכנסת מכלל סיעות הבית, להתגייס למען הילדים חולי הסרטן. לדבריו שורה של יוזמות חקיקה לטובת הילדים חולי סרטן. חקיקת החוקים החלה עוד בכנסת ה-20. קידום החקיקה בכנסת ה-21 נתקע בשל היציאה המוקדמת לבחירות. החוקים נועדו להקל על הילדים חולי הסרטן ובני משפחותיהם, בעיקר בנושאים הקשורים לזכויות כלכליות, בשל העבודה שבתקופת המחלה נאלצים לעיתים ההורים לעזוב לתקופה את מקום עבודתם.

בביקור שקיימו חברי כנסת מכל המפלגות במחנה הנופש שקיים שקיים ארגון 'לב מלכה' לילדים חולי סרטן, התחייבו חברי הכנסת לפעול לקידום מהיר של חבילת החוקים שתטיב עם ילדים ומשפחות חולי סרטן. בין המבקרים במחנה היו חברי הכנסת  אופיר כץ  ומיכל שיר מהליכוד וחברי  הכנסת רם בן ברק ואורלי פורמן מכחול לבן. חברי הכנסת שוחחו עם הרב אברמן, והביעו בפניו את רצונם בכנסת הבאה לפעול לקידום יוזמות החקיקה הקשורות לילדים חולי סרטן: 'חובתנו כחברי כנסת לפעול למען הילדים החולים הללו, בכל דרך שניתן", אמרו חברי הכנסת.

הרב אברמן הודה לחברי הכנסת על הביקור המרגש ועל הנכונות שלהם ושל חברי כנסת נוספים להירתם על מנת למנוע סבל מיותר ממשפחות של ילדים חולים, הנאלצים להתמודד במקביל למחלה גם הקשיים הכלכליים. 'אסור שהמשפחות יתמודדו עם קושי כפול, גם הילד החולה וגם המצוקה הכלכלית', אמר הרב אברמן.

השארת תגובה