אלפים במופע סליחות של עמיר בניון

עמיר בניון ושוקי אוחנה, צילום: עיריית צפת
עמיר בניון ושוקי אוחנה, צילום: עיריית צפת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אמש (ראשון) קיימה עיריית צפת מופע מיוחד של הזמר עמיר בניון כחלק מפסטיבל הסליחות המתקיים בבירת הגליל, המופע כלל את שיריו המובילים של זמר הנשמה ושירי סליחות.

אלפי משתתפים- דתיים, חילוניים, חרדיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, הגיעו למופע של עיריית צפת יחד עם המחלקה לתרבות יהודית ואווירה קסומה עטפה את העיר העתיקה בצפת. לפרקים המופע הפך לשירת רבים כאשר המשתתפים ליוו את בניון בשיריו בעיקר בשירי הסליחות. טרם המופע התארח הזמר ביקב צפת הסמוך לבמה והחמיא למארחים על יין משובח שלגם.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ומחזיק תיק תרבות יהודית יותם קארו הזמינו את המשתתפים לקחת חלק גם באירועי הפסטיבל מידי יום חמישי ברחבי העיר העתיקה בצפת כאשר מידי יום חמישי בשעה 21:30 מתקיים מופע מיוחד במעיים הרדום בצפת ומיד אחריו יוצאים מגוון סיורים מודרכים בעיר העתיקה. את. לילה מסיימים בתפילת סליחות בבתי הכנסת בעיר העתיקים יחד עם פייטנים מובילים.

אוחנה ציין: ״אני שמח ונרגש לראות את ההיענות הגבוהה של תושבי העיר והסביבה בשלל האירועים והמופעים שאנחנו מקיימים בבירת התרבות של הצפון. אנו רואים חשיבות רבה בקיום מופעים ואירועי תרבות לרווחת תושבי העיר ולעידוד התיירות בצפת״.

השארת תגובה