ככה תשני את המראה שלך ב- 5 דקות…

חיה ברנפמן תוספות שיער- קיט גוונים מחיר החל מ 300 שח צילום חן ברקוביץ.
חיה ברנפמן תוספות שיער- קיט גוונים מחיר החל מ 300 שח צילום חן ברקוביץ.
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 לקראת החגים, טיפים ליצירת מראה זוהר באמצעות תוספות שיער:

חגי תשרי קרבים ובאים וכל אישה בין אם היא מארחת או מתארחת, רוצה להראות במיטבה, לעיצוב השיער חלק נכבד ביצירת המראה הנחשק.

לדברי חיה ברנפמן בעלת חברת " חיה ברנפמן תוספות שיער": "בעולם תוספות השיער חל מהפך של ממש, אם בעבר נשים היו צריכות להגיע למספרה על מנת להגיע למראה המבוקש, כיום, בעקבות הביקוש הרב ועם התפתחות התחום והתבססותו בעולמות הביוטי והטיפוח, מציע שוק תוספות השיער עושר רב של אפשרויות לשימוש ביתי וקל להשגת המראה המושלם."

ברנפמן מעניקה טיפים ועצות שימושיות כיצד להשיג מראה זוהר ב5 דקות ובאופן עצמאי , מבלי להגיע למספרה , בשימוש בתוספות שיער:

  • גוונים – תוספות שיער דקות, המגיעות עם קליפסים, מוסיפות הדגשה ואור לפנים ע"י תוספת של גוונים בהירים או כהים. ניתן להוסיף את הגוונים מלפנים וליצור מסגרת זוהרת לפנים או למעדיפות שינוי מינימליסטי ניתן להוסיף בחלק האחורי מבלי צורך בהתערבות כימית הפוגעת בשיער ואורכת שעות.
  • אומברה – כבר אין צורך לחמצן את השיער ליצירת מראה של אומברה! תוספת בהירה מגוון השיער, הנצמדת לחלק האחורי של הקרקפת , מאריכה את השיער ומעניקה מראה מלא גלאם של צבע המשתנה בהדרגה.
  • זנב סוס –מראה קוקו מתוח ארוך ומלא הוא נשי ואצילי מעיין כמוהו. מדובר בתוספת קוקו שמתלבשת על קוקו טבעי וניתן להשאיר במראה זנב סוס או ליצור ממנו תסרוקת.
  • מראה רומנטי– תוספת שיער פשוטה ולא יקרה תשיג בתוך דקות מראה רומנטי מרושל. מדובר בתוספת שיער המורכבת מגומייה עם שיער שבאמצעותה אוספים חצי קוקו למראה מרושל מושלם בעל נופך רומנטי.
  • פוני – נניח שאת אוהבת את המראה הבובתי אבל אינך מעוניינת לגזור את השיער שטרחת כה רבות בהארכתו… תוספת של פוני על כל צורותיו: מלא וסימטרי או פוני צד מרומז וכו תעשה את העבודה בקלות , מבלי לגזור אפילו שיערה ובאופן מושלם!
  • קשת קסמים להגברת הווליום – קשת קסמים היא כינוי לתוספת שיער התפורה על בד (טרס) כאשר מצידיה יוצאים 2 חוטים שקופים שהופכים אותה למעין קשת עגולה באמצעותה ניתן "להגביר ווליום" של השיער ולהעניק לו מראה נפוח בהשראת כוכבות העבר.
השארת תגובה