ריאיון חג חגיגי עם אורלי גולברי

שנים שאני לקוחה קבועה ברשת גולברי, התחברתי לדגמים ולשיקיות בכל עונה מחדש • רשת אופנת נשים שמתאימה לכל אישה, ולכן משמח ומרגש אותי לראיין את אורלי, מנהלת שיווק ופרסום של הרשת, שנמצאת שם מאחורי הקלעים ודואגת לחזית האופנתית שלנו • ריאיון החג שלנו נערך לאחר תצוגת אופנה נוצצת במיוחד שהציגה את קולקציית סתיו חורף החדשה

גולברי | צילום: עמית_זאנטקרן
גולברי | צילום: עמית_זאנטקרן

מה היה החזון שלך כשהתחלת לעבוד ברשת המשפחתית גולברי, באלו נקודות את חשה שהגשמת חזון?
החזון שלי היה להקים רשת אופנה ישראלית עם סניפים בכל עיר וקניון בארץ, העבודה קשה מאד אנשים לא רואים מה קורה מאחורי הקלעים, כמה השקעה, מאמצים, חשיבה, עיצובים, ישיבות, סקרים, והכל כדי לשמח את הלקוחה ולהביא את האופנה הכי טרנדית במחירים שאפשר לעמוד בהם, לכל אישה ואישה.

מה המחשבה העיקרית שעומדת מאחורי העיצוב של קולקציה חדשה?
המחשבה העיקרית היא הלקוחות שלנו, הם נמצאים בסדר העדיפויות. שהקולקצייה תתאים לצרכים שלהם הן מבחינת מבנה גוף והן מבחינת צבעוניות תוך כדי שמירה על אופנתיות וטרנדיות עדכנית. מבלי לוותר על איכות הקולקצייה שכוללת בדים איכותיים וטרנדתיים ועיצובים ברמה גבוהה ואיכותית.

מאין שואבים רעיונות כה מקוריים ועם זאת עדכניים, בכל פעם מחדש?
מקורות ההשראה הם אינסופיים- זה יכול להיות מטרנדים בינלאומיים, טיולים ברחבי העולם, סרטי, אומנות, אנשים ברחוב ולמעשה כל דבר יוצר השראה לרעיונות חדשים וכמובן המעצב הראשי שלנו יעקב גולברי הראש מאחורי כל היצירות.

איך מצליחים בכל פעם לרגש מחדש את הלקוחות?
הקולקציות העדכניות שמתחדשות כל שבוע ברשת מצליחות לרגש את הלקוחות בכל פעם מחדש. כך כל פעם הלקוחות מגיעים ורואים קולקציות חדשות ועדכניות המתאימות למגמות האופנתיות ולעונתיות המשתנה.

רשת גולברי היא רשת אופנת נשים מובילה בישראל, איך 'גולברי' מצליחה לשמור במשך שנים על מעמדה כמובילת אופנה?
בתצוגת האופנה החגיגית שנערכה השבוע ובה הושקה הקולקצייה החדשה לקראת החגים הסתיו והחורף, הרשת מספרת את הסיפור שלה, והיא ממשיכה לחזק את מעמדה כמובילה בענף האופנה הישראלי על ידי פריסת החנויות מיקומי הסניפים לשם העצמת חווית הקניה והמגוון המוצע בהן, זה המקום לציין גם את האתר אשר משמש כנקודת מכירה בנוסף לחנויות הפיסיות. האתר מאפשר ללקוח להזמין ממוצרי החברה בכל שעה ובזמן שנוח ללקוחה.

מהי האג'נדה שהצבתם בכל הקשור להבאת יותר ויותר לקוחות דתיות וחרדיות, למותג 'גולברי '?
הקולקציה החדשה שלנו מורכבת מליין קז'ואל במגוון צבעים ועד שמלות ערב נוצצות שמתאימות למגזר שזוכה לשמחות רבות. היא רחבה ומגוונת כאשר כל לקוחה יכולים למצוא את הפריט המתאים מבחינת המחיר ומבחינת הסגנון. והלהיט שלנו שאין אישה שלא מכירה הן חולצות הבסיס בשלל צבעים.

על אלו פריטים בקולקציה החדשה, את יכולה להניח את האצבע בהתפעלות ולומר: "הבאנו אמירה חדשה!"?
כל קולקציה מביאה עימה אמירה אופנתית חדשה ועדכנית. העונה בחרנו להשיק פריטים בצבעוניות לצד חלום לבן, שהם ליין המעילים הלבנים,. הקולקציה סתיו חורף עם חולצות שיקיות אווריריות, לצד אמירות אופנה דומיננטיות , משחקים של דרמה ויום יום וכמובן ליין שמלות הערב.

מה תברכי את הלקוחות לקראת השנה החדשה?
שתתחדשי ותבורכי בשנה מתוקה
כתיבה וחתימה טובה לכל בית ישראל

השארת תגובה