"המשקיף של 'כחול לבן' שילשל מעטפות"

אברך ששימש משקיף בקלפי ברעננה בעדות בלעדית על אשר התרחש ביום הבחירות: חבר ועדת הקלפי מטעם 'כחול לבן', נתפס עם מעטפות חתומות בכיסו – הקלפי לא היתה סגורה

קלפי בחירות
קלפי בחירות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אברך ששימש כמשקיף בקלפי 36 ברחוב התקווה ברעננה, מספר על אשר התרחש ביום הבחירות בקלפי בה שימש כמשקיף.

סיפוריו תואמים את הטענות שאעלה ראש הממשלה בנימין נתניהו אמש בראיונות שהעניק לכלי התקשורת ואשר התבססו על כתבתו של קלמן ליבסקינד.

קלמן ליבסקינד, יצר קשר עם 82 משקיפים וחברי וועדות קלפי שהתלוננו על תקלות בקלפי בה שהו ביום הבחירות, רק שניים מתוכם זומנו למשטרה למסור את גירסתם לאשר אירע.

האברך עימו שוחחנו, מספר על קלפי 36 ברחוב התקווה ברעננה: הקלפי נותרה פתוחה במשך שעות, למרות הקריאות החוזרות ליו"ר ועדת הקלפי לנעולה באזיקון המצורף לה.

בהמשך, זיהה אחד המשקיפים כי איש 'כחול לבן' בועדת הקלפי, מוחק מספרים על טבלת ה-1.000 – טבלה באמצעותה מנהלים חברי ועדת הקלפי רישום שנועד למנוע כפילות הצבעה. המשקיף הסב את תשומת לב החברים שהעירו למוחק.

אז הבחין חבר בועדת הקלפי, כי בכיסיו של איש 'כחול לבן' מונחות מעטפות חתומות שנועדו להצבעה. חדר הקלפי נסגר ומכיסו של איש 'כחול לבן' הוצאו מעטפות חתומות ובתוכן פתק ההצבעה של 'כחול לבן'.

למקום הוזמן מפקח מטעם ועדת הבחירות, חבר ועדת הקלפי מטעם 'כחול לבן' הודח ונשלח.

בספירת הקולות, נמצאו עודף קולות – בבדיקה מול טבלת ה-1.000 של חברי ועדת הקלפי. הדברים נרשמו ב'פרוטוקול' הקלפי – אולם המשקיף שחשף את הדברים, לא נקרא עד לרגע זה לספר על אשר התרחש.

6 תגובות
  1. שקר וכזב הייתי שם.

  2. מה השקרים האלה. עלילות זדוניות. ביבי ל ח ו ץ א ש !!!! פק ניוז.

  3. אז למה שלא יהיו מצלמות? ועכשיו גם יודעים למה מתנגדים למצלמות
    ומי שמתנגד יש לו סיבה מאוד טובה להתנגד

  4. אברך צריך להיות בכולל ולא בקלפי. הפקרות!!

  5. האט ער געזוגט. שקרן.

  6. מאמינים לאברך? חחחח

השארת תגובה