'נעם': הפעם לא נתמודד, נערכים

עם כ-70 אלף תומכים, מפלגת נעם פורשת: "חשפנו את המזימה לגנוב את המדינה מהעם, אנחנו כאן כדי להשאר"

מפלגת נעם
מפלגת נעם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראשי מפלגת נעם התכנסו לפגישה עם רבני המפלגה ועם פעילים מרכזיים במפלגה, בה ידונו על המשך קמפיין המפלגה.

בכניסה לפגישה הדגישו ראשי נעם כי חייבים בכנסת מפלגה שתאבק כנגד הנסיון להשתלט על מדינת ישראל מבפנים "מפלגות מסוימות כבר אימצו את המצע של נעם ומדברות על הכותל, השבת ועוד. אבל על הנקודה העיקרית של מחיקת הזהות ויסודות הקיום, אף אחד לא מעיז לדבר.

בכינוס פעילים גדול אותו תערוך מפלגת נעם היום בשעה 16:00 במלון רמאדה בירושלים המפלגה צפוייה להודיע על פרישתה מהמרוץ לכנסת 22.

עוצמה יהודית: פרישת נעם היא נקודת ההכרעה בבחירות – דורשים מהליכוד וימינה להפסיק את הירי בנגמש

בתגובה לפרישת תנועת נעם נמסר מעוצמה יהודית:

"הפרישה של נעם היא נקודת הכרעה בבחירות הללו. פרישת נעם מחזקת את עוצמה יהודית מול קמפיין השתייה של הליכוד וימינה ומבטיחה את המעבר של עוצמה יהודית. פרישת נעם מעבירה לעוצמה יהודית קרוב למנדט של בוחרים אידיאולוגיים שמטבע הדברים בוודאי לא יצביעו לבנט או לנתניהו".

עוד הוסיפו בעוצמה יהודית כי: "אנו מצפים כעת ממפלגות הליכוד וימינה להפסיק את הירי בנגמ"ש ולפעול באחריות להצלת גוש הימין".

***

המפלגה שהצליחה לגייס כ-70 אלף תומכים במבצע ההתפקדות שערכה, רואה בקמפיין הצלחה משמעותית. על אף הדילים השונים שהוצעו ע"י מפלגות שונות, היא פורשת ללא הסכם וללא תמיכה באף מפלגה.

לאחר קמפיין של חודשיים, שכלל מבצע החתמות חסר תקדים של תומכי המפלגה, בנעם החליטו לפרוש מהמרוץ ברגע האחרון והחלו בהכנות למערכת הבחירות הבאה.

"אין ספק כי זו הצלחה אדירה" אומר הרב דרור אריה יו"ר המפלגה, "הצלחנו בסיעתא דשמיא, להביא לקדמת סדר היום את הסיפור שכולם מנסים להשתיק ולהעלים. הצלחנו באמצעות אלפי מתנדבים, לחשוף בפני עם ישראל את הנסיון של גורמים זרים להשתלט על המדינה ולפרק את ערכי היסוד שלנו כעם וכמדינה"

ההחלטה התקבלה, ע"י רבני התנועה, שקיבלו סקירה מפורטת המבוססת על סקרים ומחקרי עומק וכן על רשימת החותמים, שהצהירו כי יתמכו במפלגה במידה ויתברר כי היא עוברת את אחוז החסימה.

התמונה שהוצגה לרבנים היא, כי ישנו בלוק יציב של כ-70 אלף תומכים, ועוד כ 250 אלף מתלבטים.

"הקילומטרז' שעשינו בחודשיים הוא לא פחות ממדהים, מפלגה חדשה שאיש לא הכיר הפכה לאחת המפלגות המדוברות ביותר במערכת הבחירות. ומה שיותר מדהים היא העובדה, שעל אף שהעזנו לומר את האמת שכולם פוחדים לומר, המסרים שלנו גרפו את תמיכתם של מאות אלפים."

במפלגה מתייחסים לפער שנותר כדי להגיע לאחוז החסימה: "יש לנו אמונה גדולה בדרך, אך הזמן הקצר שעמד לרשותנו, לא הותיר לנו אפשרות לשכנע את התומכים והמתלבטים ביכולת של המפלגה לעבור את אחוז החסימה והמשימה הזו עוברת לבחירות הבאות" מסר עו"ד אלדד רבינוביץ' מספר 2 ברשימה.

באופן מפתיע המפלגה לא מפרקת את המטה, ולא מפנה את המשרדים ששכרה בירושלים "נעם כאן כדי להישאר. נמשיך את הקמפיין ואת העברת המסרים גם מחוץ לכנסת ונתחיל מהיום בערב להיערך לקראת הבחירות הבאות" מוסר יו"ר המפלגה.

השארת תגובה