בילוי חינם למי שיצביע בקלפי

תושבי ראשון לציון שיציגו תמונת "סלפי" מהקלפי, ייהנו מכניסה חינם לשלל אטרקציות בעיר

יצחק פינדרוס בקלפי
יצחק פינדרוס בקלפי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בתוך שלל ספינים וקרבות של הבחירות ההולכות וקרבות, נולדה יוזמה יצירתית וחיובית: תושבי ראשון לציון שילכו לממש את זכותם הדמוקרטית ויצביעו – ייהנו מכניסה חינם לשלל אטרקציות בעיר.

מדובר ביוזמה של ראש העירייה רז קינסטליך, שנועדה לדרבן את התושבים ללכת לקלפיות, ומשווקת תחת הסלוגן 'ראשון לציון בעד מצלמות בקלפיות', זכר לסאגה הפוליטית שעומדת על הפרק.

איך זה יעבוד? כל תושב שיציג תמונת סלפי שלו משלשל מעטפה לקלפי, יוכל להיכנס בחינם למוזיאון אגם, לגן החיות ה"חי כיף", קאנטרי 360 מערב, קאנטרי 360 נחלת, בריכת שיכון המזרח וקאנטרי גלי הדר.

"יש חשש שאנשים רבים יגלו אדישות ולא יצביעו בבחירות הקרובות, לכן החלטתנו לעודד את התושבים להצביע ולאחר מכן להגיע וליהנות מהאטרקציות שיש לעיר להציע בחינם. אני קורא לכל בעלי זכות ההצבעה לממש את זכותם הדמוקרטית ולהשפיע על העתיד של כולנו", ציין רז קינסטליך, ראש העירייה.

ההטבה תינתן אך ורק ביום הבחירות, 17.9.19, והכניסה תינתן לתושבי ראשון לציון בלבד. הכניסה היא ליחיד, למעט החי כיף, שם תתאפשר כניסה של מבוגר יחד עם ילד. בנוסף, יתקיימו ביום הבחירות, אירועים חינם לכל המשפחה במדרחוב וברחבת העירייה.

השארת תגובה