המחנה הדמוקרטי: לפיד מעדיף גזעניים

לאחר שיאיר לפיד אמר כי "לא חשוב אם האם מספרי 8-9 במחנה הדמוקרטי ובעבודה-גשר יהיו בכנסת ובלבד ש'כחול לבן' תהיה המפלגה הגדולה ביותר, ב'מחנה הדמוקרטי' יצאו במתקפה

יאיר לפיד
יאיר לפיד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר שח"כ יאיר לפיד מראשי 'כחול לבן' התייחס בראיון שהעניק לתקשורת, להאשמות מצד מפלגות השמאל כי מפלגתו נוקטת בקמפיין חסר אחריות שנועד 'לשתות' את המנדטים שלהן ולו כדי להיות המפלגה הגדולה ביותר לאחר הבחירות, ואמר, כי "לא חשוב האם מספרי 8 ו-9 במחנה הדמוקרטי ובעבודה-גשר ייכנסו לכנסת וה בלבד ש'כחול לבן' תהיה המפלגה הגדולה ביותר שעליה יטיל הנשיא את מלאכת הרכבת הממשלה", יצאו ב'מחנה הדמוקרטי' במתקפה חריפה נגד לפיד והאשימו אותו בנקיטת ברית עם הקיצוניים.

"יו"ר הרוטציה לפיד מעדיף את מירי רגב ויריב לוין על פני יעל כהן פארן ונועה רוטמן. הוא מעדיף מושחתים, גזענים ושונאי שופטים על פני הלוחמת הגדולה נגד הטייקונים המזהמים שהורסים את הטבע והורגים את בעלי חיים, ועל פני מי שפועלת באומץ ובמסירות אין סופית למען השלום", אמרו במחנה הדמוקרטי".

בהודעת המפלגה מטיחים ראשיה לעבר מנהיגי'כחול לבן' כי זנחו את הערכים הליברליים, "כחול לבן – שוב הוכחתם שאתם לא מייצגים ערכים ליברליים, אתם לא מייצגים ערכים חילוניים, אתם לא מייצגים את מחנה השלום ואתם בטח ובטח לא מייצגים ערכים סביבתיים. רק קול למחנה הדמוקרטי הוא קול לממשלת שינוי אמיתית, שתילחם למען הסביבה והשלום. בלי ליכוד, זה בטוח".

השארת תגובה