יום עיון שנתי למנהלי הסמינרים

מנהלי הסמינרים של "בית יעקב" מכל רחבי הארץ, השתתפו ביום העיון השנתי של "איגוד הסמינרים" שנערך בחסות בנק מרכנתיל

- מרכנתיל מנהלי הסמינרים
- מרכנתיל מנהלי הסמינרים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מנהלי הסמינרים של "בית יעקב" מכל רחבי הארץ, השתתפו ביום העיון השנתי של "איגוד הסמינרים". בכינוס אשר נערך בחסות בנק מרכנתיל, לקחו המנהלים חלק בשורה של נושאים בוערים הנמצאים על ראש סדר היום החינוכי והכללי בסמינרים. במהלך יום העיון התקיימו מספר מושבים לדיונים על נושאים שונים כשבפני המנהלים נושאים דברים גדולי ראשי הישיבות ומרביצי התורה ובמהלכם אף הוקראו מכתבי ברכתם של גדולי ישראל שליט"א למשתתפי הכינוס, בהם מכתביהם של מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי, מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין וכ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא.

במושב שעסק בניהול הפיננסי של הסמינרים, נשא דברים מטעם בנק מרכנתיל, מנהל סניף רבי עקיבא בבני ברק ר' איתי גבור, אשר סיפר על המרכז לעסקים ולמוסדות של הבנק בניהולו של ר' חיים הולצברג וצוות הכלכלנים העובדים במרכז ומכירים היטב את המגזר החרדי. גבור התייחס בדבריו לפעילות המרכז הייחודי לבנק מרכנתיל אשר מתמחה בליווי והתאמה פיננסית אישית של מוסדות וארגונים במגזר החרדי: "כמנהל סניף אני מבקש להביא לידיעתכם כי הסניפים בבנק  עובדים בשיתוף פעולה מלא עם המרכז למוסדות וארגונים במגזר החרדי ובנוסף, מעניקים שירותי בנקאות ללקוחות קמעונאיים – פרטיים, משקי בית ועסקים קטנים. בהקשר זה ציין גיבור את  הפריסה הרחבה של סניפי הבנק ברחבי הארץ וחלקם אף נמצאים בריכוזי אוכלוסייה חרדית במקומות כמו ירושלים, בני ברק, נתיבות, אשדוד, ביתר וכ"ב. עוד ציין כי ממש בימים אלה פתח הבנק סניף חדש בבית שמש".

"בנק מרכנתיל מציע למנהלי המוסדות ליווי מלא והבנה מעמיקה של צרכי הארגון והלקוח החרדי. במטרה לשדרג ולהעצים את השירות שלנו ללקוחות, אנחנו בוחנים צרכים ובקשות העולות מהשטח  ומפתחים פתרונות מתאימים. לדוגמא: הלוואות ייחודיות שאנו מעמידים למימון הלימודים בסמינרים – הלוואת 'ראש שקט' המאפשרת לתלמידת הסמינר ולבני משפחתה מימון כלכלי נוח על מנת שתוכל להתרכז בלימודים באין מפריע. "כבנק שמבין מצוין את הלקוח החרדי, אנו רואים חשיבות רבה בפיתוח והתמקצעות בכל הקשור למוסדות החרדיים ולמשפחה החרדית", סיכם.

בהתאם לחוק חלה על הבנק חובה להודיע כי: אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

השארת תגובה