"נתניהו משתמש במודיעין לצרכי קמפיין"

עם פרסום המידע המודיעיני החדש בעניין איראן על ידי רה"מ, באופוזיציה תקפו בחריפות את ראש הממשלה על 'שימוש ציני' במידע מודיעיני לצורכי תעמולת בחירות

נתניהו חושף: צילום: עמוס בן גרשום לע"מ נתניהו חושף: צילום: עמוס בן גרשום לע"מ
נתניהו חושף: צילום: עמוס בן גרשום לע"מ נתניהו חושף: צילום: עמוס בן גרשום לע"מ
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה כינס אתמול מסיבת עיתונאים וחשף פרטים חדשים מארכיון הגרעין האיראני. ובאופוזיציה כצפוי תקפו בחריפות את נתניהו והאשימו אותו בחשיפת מידע מודיעני לצרכי בחירות תוך שהוא מסכן את ביטחונם של אנשי המוסד.

ח"כ יאיר לפיד מראשי 'כחול לבן' תקף, "נתניהו שוב משתמש במידע מודיעיני לתעמולת הבחירות שלו. מדובר בחוסר אחריות לאומי מחריד. הגרעין האיראני לא יכול לשמש לתעלולי קמפיין".

רה״מ ושר הביטחון לשעבר, אהוד ברק, מהמחנה הדמוקרטי האשים כי נתניהו פוגע בביטחון ישראל. ״ההתבטאות של נתניהו – פיגוע לישראל, מטעמי בחירות, תוך ניסיון פתטי להגן על מורשתו, בעוד טראמפ פונה למו"מ עם איראן".

לדבריו, "הפטפטת המסוכנת שלו אינה מסייעת לישראל. להפך. הוא מחבל בישראל, ומסייע לאיראן. ה-כ-ל כדי לחלץ את עצמו ממשפט. בושה".

בהודעה שפרסמה 'מפלגת העבודה' נכתב, כי בעוד"כולנו מאוחדים במאבק בגרעין האיראני. הרי שעדיין לא ברור היה מתוך ההופעה של נתניהו, מה היה כל כך דחוף ביטחונית ומדינית לחשוף חומר מודיעיני מסווג, 8 ימים לפני הבחירות, שעות ספורות לאחר קריסת ספין המצלמות. מצער לקבוע שגם כאן כנראה חצה נתניהו קווים אדומים, שבעבר אף מנהיג לא העלה בדעתו לחצות".

השארת תגובה