התשובה ל'מצלמות': "גיוס המונים לאבטחת הקלפיות"

"שומרי הסף": זהו שמו של המיזם החדש במפלגות הימין שנועד להבטיח את אי הזיופים במגזר הערבי לאחר שהצבת המצלמות הפך לשנוי במחלוקת

קלפי בחירות
קלפי בחירות
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בימין עוד לא אמרו את המילה האחרונה בכל הקשור לאבטחת הבחירות הקרובות והמאמצים להבטיח את טוהר הבחירות ואי גניבתם.

בימים האחרונים שוקדים במפלגות הימין על הקמת סיירת "מטה שומרי הסף", שתורכב מאלפי אנשים שיוצבו בכניסה לקלפיות במגזר הערבי וישמרו על חברי הועדה והמשקיפים. לצורך המיזם יצאו מארגני הפרויקט בגיוס המונים בכדי לשלם לאלף העובדים שיסיירו וישרו בטחון כלפי חברי ומשקיפי הקלפיות.

לדברי היוזמים, "גם יו"ר ועדת הבחירות, השופט חנן מלצר לא סומך על ספירת הקולות וטוהר הבחירות במגזר הערבי לכן הוא הקים סיירת פקחים, אז גם אנחנו לא יכולים לסמוך על אף אחד ולכן הקמנו את המערך".

על פי התכנית, יוצבו אלפי אנשים בקלפיות במגזר הערבי וישמרו על חברי הועדה והמשקיפים. "החלטנו להקים מערך של אנשים שיגיעו ביום הבחירות לקלפיות במגזר הערבי, הם ישמרו שם בגופם על חברי הועדה והמשקיפים היהודים שיגיעו לקלפיות כדי לשמור על טוהר הבחירות", אומרים היוזמים.

בין יוזמי התכנית, בני קצובר ממנהיגי המתיישבים ביהודה ושומרון, ישראל גנץ ראש מועצת בנימין, שי אלון ראש מועצת בית אל, שרה אליאש ממייסדי המועצה קדומים, חגי לובר, חיים פאלק, סא"ל במיל' איציק שדמי, משה סוויל סגן ראש מועצת גוש עציון לשעבר צחי דיקשטיין יושב ראש ועד מתיישבי השומרון, אליהם הצטרף גם יאיר רביבו ראש עיריית לוד ועוד נוספים.

על מנת להקים את המערך יצאו אמש בכירי הימין בגיוס המונים שיהיה המקור התקציבי לפרויקט.

במטה "שומרי הסף" מדגישים, כי השופט חנן מלצר יור ועדת הבחירות הודיע לאחרונה שיקים סיירת בת 3000 אנשים שיפקחו עם מצלמות בקלפיות מועדות "הוא בעצמו יודע שיהיו זיופים והוא בעצמו לא סומך על השוטרים ועל המשקיפים לכן הוא הקים מערך אנמי משלו שכביכול יעזור. אבל אנחנו לא סומכים על המערך שלו ולכן הקמנו מערך משלנו". במטה החדש אומרים כי מי שנתן אור ירוק למהלך הם בכירים בימין ביהודה ושומרון, וכי בכוונתם לשים סוף לזיופים.

תגובה אחת
  1. צעיר הייתי וגם זקנתי ועוד לא ראיתי כדבר הזה. ראש ממשלה חשוד בפלילים ושרים חשודים בדבר עבירה מפליאים בעקרונות הדמוקרטיה כדי לגנוב בחירות. אתם מתיישרים עם הדבר המאוס וההזוי הזה? כל טריק הולך לא חשוב כמה הוא מבחיל?

השארת תגובה