ברק: "החשוד מבלפור מכין תשתית"

רה"מ לשעבר אהוד ברק פונה לפקודיו וחבריו מהשירות הצבאי ומתריע: "נתניהו מכין תשתית לפגיעה אנושה בטוהר הבחירות. אם יפסיד, הוא עלול שלא לקבל את התוצאות"

אהוד_ברק_(2)
אהוד_ברק_(2)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רה״מ ושר הבטחון לשעבר, אהוד ברק, המחנה הדמוקרטי, יוצא בקריאת צו-8 לפקודיו וחבריו משנותיו הארוכות בצה״ל, ומבקש את התגייסותם לטובת שמירה על טוהר הבחירות וחופש ההצבעה ביום הבחירות. קריאה זו, היא חלק מקפיין גיוס המוני של המחנה הדמוקרטי שמתחיל היום, ומטרתו גיוס מתנדבים שישמשו כמשקיפים בקלפיות וימנעו זיופים, הטלת אימה על מצביעים ודיכוי הצבעה שמתכנן הליכוד.

רה״מ ושר הבטחון לשעבר, אהוד ברק בפנייה לפקודיו וחבריו מהשירות הצבאי: חברותיי וחבריי, עמיתיי, פקודיי לאורך השנים, זוהי קריאת התגייסות אל כל אחת ואחד מכם. הדמוקרטיה הישראלית בסכנה. החשוד מבלפור מכין תשתית אפשרית לפגיעה אנושה בטוהר הבחירות. אם יפסיד, הוא עלול שלא לקבל את התוצאות, ולהתבצר בבלפור בסיוע גרעין תומכים שטוף מוח ומשולהב. זוהי שעה גורלית. עלינו להיערך לתרחיש הגרוע והחמור ביותר. היום, יותר מתמיד, נדרשת התגייסותכם להצלת הדמוקרטיה – בקלפיות, במוקדי ההצבעה, בכל מקום. אנחנו צריכים אתכם. מבצע הרישום והגיוס יוצא לדרך. הפעם אסור לנו להפקיר את הדמוקרטיה.״

השארת תגובה