ליברמן: אתנגד למצלמות – נתניהו: "מזגזג עם טיבי ועודה"

ליברמן כינס הבוקר מסיבת עיתונאים והודיע כי מפלגתו תתנגד ל'חוק המצלמות' _ הליכוד בתגובה: "תוך 48 שעות במקום לחסל את הנייה הוא הצטרף לח"כים הערבים"

הנופת הפכה לטינופת. ליברמן וגפני בראיון (צילום: רדיו קול חי)
הנופת הפכה לטינופת. ליברמן וגפני בראיון (צילום: רדיו קול חי)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר ישראל בתינו ח"כ אביגדור ליברמן הודיע הבוקר כי הוא חוזר בו ומפלגתו לא תתמוך ב'חוק המצלמות'.

ליברמן הבהיר כי מפלגתו לא תתמוך בחוק שמטרתו להעניק לגיטימציה למיליציות של נתניהו ביום הבחירות.

בתגובה בליכוד תקפו את ליברמן וראש הממשלה מיהר לפרסם הודעה בה הוא משווה בין ליברמן לח"כ אחמד טיבי ואיימן עודה.

"אין שום סיבה למי שרוצה באמת טוהר בחירות להתנגד לחוק המצלמות שמונע זיופים בבחירות. אבל בעצם זה לא מפתיע שלפיד וגנץ חברו לאחמד טיבי ולאיימן עודה כדי לקבור את חוק המצלמות, כי הם הולכים יחד לממשלת שמאל שבה אחמד טיבי ואיימן עודה יהיו שרים בממשלה של לפיד וגנץ", כתב רה"מ.

לדבריו, "מה שמאכזב במיוחד זה שליברמן שוב חבר לשמאל ולמפלגות הערביות. פעם הוא אמר שתוך 48 שעות הוא יחסל את הנייה ועכשיו תוך 48 שעות הוא עשה זיגזג והלך עם אחמד טיבי ואיימן עודה".

"לכן יש לי רק תשובה אחת לכל אלה שרוצים לזייף את הבחירות, לגנוב את הבחירות, יש רק תשובה אחת מוחצת: לבוא בהמונים לקלפי ולהצביע רק בפתק אחד, כי אין פריבילגיה אחרת. להצביע רק לליכוד".

ח"כ אריאל קלנר מהליכוד הגיב, " ליברמן, לפיד-גנץ, העבודה, מרץ והמפלגות הערביות נגד החוק למניעת זיופים. כברת דרך עבר ליברמן מהימים של "בלי נאמנות אין אזרחות" עד שחבר היום לעודה, טיבי ובל"ד. אלה הם הגושים בבחירות הקרובות. הימין חייב להוציא 100% מהבוחרים כי הצד השני עלול להביא יותר מ 100%".

השארת תגובה