הפגישה עם הרב שהפכה לפגישה פוליטית

מפלגת נעם
מפלגת נעם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום חמישי פורסם בעיתון "ידיעות אחרונות", כפי הנראה מטעם מפלגת "נעם", כי ביום שלישי שעבר הגיע למטה מפלגת נעם ח"כ מהליכוד מלווה בנציג מיהדות התורה, על מנת להציע להם שורת הצעות למקרה שבו יפרשו מהמירוץ לכנסת. הדיווח הסתיים ב'תגובת' מפלגת נעם, לדבריהם "הפוליטיקאים של יהדות התורה הוכיחו שברגע האמת אין על מי לסמוך".

האומנם?

לידי המערכת הגיעה תגובתו הכתובה של רב ליטאי חשוב מבית שמש, אשר השתתף בפגישה במטה מפלגת נעם יחד עם הח"כ מהליכוד, ואשר לטענת אנשי "נעם" הגיע אליה הרב כנציג מפלגת "יהדות התורה".

לדברי הרב, "נקראתי לפגישה עם הרב צבי טאו, ע"י עוזרו האישי, במטרה לברר דרכי מהי עמדת רבני "יהדות התורה" בנושאים הקרובים לליבו ולהשקפת עולמו. נאמר לי שהרב צבי טאו מתגורר ברחוב שטנר 3 כשהגעתי לשם, התברר שלא דובים ולא יער, אלא מדובר במטה המפלגה, בנוסף, הגיע לשם ח"כ ממפלגת "הליכוד", שגם לו נאמר כי הוא מוזמן לפגישה עם הרב צבי טאו, בפועל הושיבו את שנינו עם איזה עסקן מפלגתי, אשר דיבר גבוהה גבוהה על דרישות מוזרות ועל דברים שאינם מעשיים כלל. כבר שלשום בצהריים, מיד בצאתי ממטה מפלגת "נעם", העברתי להרב צבי טאו מסר כי התנהגות אנשיו הקרובים אינה מתאימה לבני תורה, אלא לאינשי דלא מעלי."

עוד מוסיף הרב, "למרות היותי רב חרדי ליטאי, איני מזהה באופן רשמי עם אף מפלגה, ובוודאי שלא הגעתי כנציג של מפלגה מסויימת כלשהי. כל מטרת הגעתי היתה לשם בירור רעיוני מול הרב צבי טאו, ותו לא מידי".

השארת תגובה