פתרון חדש למצוקת הדיור החרדי?

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן נועד עם ח"כ הרב אורי מקלב בלשכתו בכנסת – נציג דגל התורה הרב יואל סילבר סקר בפגישה את הפעולות למען הציבור החרדי במועצה

מובלעת חרדית במדינה לסטינית? מעלה עמוס
מובלעת חרדית במדינה לסטינית? מעלה עמוס
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן נועד עם חבר הכנסת הרב אורי מקלב בלשכתו שבכנסת וזאת במטרה לבחון פתרונות בניה למצוקת הדיור לציבור החרדי במעלה עמוס. בהשתתפות נציג דגל התורה במועצה הרב יואל סילבר ומזכיר היישוב הרב אריה קאהן סקרו תוכניות עתידיות לבניה באזור.

במפגש יחד עם צוות לשכתו של הרב מקלב עלו גם צורכי הקהילה החרדית בתחומי המועצה האיזורית תוך שראש המועצה נרתם לסייע לכל הצרכים של כלל הציבורים בתחומי המועצה האיזורית. הרב יואל סילבר נציג דגל התורה המקומי סקר את הפעילות הנעשת למען הציבור החרדי בתחומי המועצה תוך שהוא מציין את מוסדות החינוך במקום.

חבר הכנסת הרב אורי מקלב אמר כי אין ספק שישנה פה הזדמנות להתנעת מערכת לפתרון חלקי של מצוקת הדיור במגזר החרדי במיוחד כאשר ישנו ראש מועצה אשר מבין את הצרכים של הציבור החרדי ומעוניין לקדם תוכניות בניה אלו לצד דרישה רבה מהציבור. עם סיום הפגישה שיבח ראש המועצה נאמן את ח"כ הרב אורי מקלב ואמר כי הרב מקלב הינו אדם ערכי ומסור שיורד לפרטים מתוך דאגה כנה לפתרון מצוקת הדיור במקום.

במועצה האיזורית גוש עציון מסבירים כי המועצה נותנת גב מלא לקידום פתרון לדיור לציבור החרדי. כל הפתרונות של בניה עתידית תקודם במהירות ויעלות. מדובר בפריפריה הקרובה לירושלים כאשר ישנם דירות במחירים אטרקטיביים יצויין כי קהילת בני התורה עם כל מוסדות החינוך הקיימים כבר ביישוב זוכים לברכת גדולי ישראל

השארת תגובה