הרב דרוקמן: "להרחיב את המפעל"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מיזם הסוגיה היומית במסגרתו לומדים תלמידי תיכון מכל רחבי הארץ סוגיה יומית בגמרא מתחיל את שנת הלימודים בעוצמה ובשמחה גדולה.

בסרטון מברך הרב דרוקמן, ראש ישיבת 'אור עציון' ומבכירי הרבנים בציונות הדתית, את מיזם הסוגייה היומית ומדבר על חשיבותו וערכו הרב "יש ערך מיוחד בסוגיה היומית. זה מאפשר לתלמידים ללמוד את הסוגיה ולהבין אותה וע"י כך להתקדם בלימוד התורה" אומר הרב דרוקמן ומוסיף כי "על כן מן הראוי להרחיב את המפעל הזה עד כמה שרק ניתן".

במיזם הסוגיה היומית שותפים כ100 מוסדות ברחבי הארץ ממצפה רמון וירוחם ועד צפת ומעלות. למעלה מ3000 תלמידים יתחילו מסכת תענית על מנת לסיימה עד חג הפסח. עשרות מורים ומנהלים מברכים על המיזם ומתרגשים לראות כמה רצון ישנו בקרב התלמידים ללמוד ולהוסיף בקדש'.

את הפרוייקט יזם הרב חיים שחר מהישיבה באיתמר, בשיתוף ראש החמ"ד לשעבר – הרב אברהם ליפשיץ, ומפמ"ר תושב"ע במשרד החינוך – הרב יהודה זולדן.

הרב שחר מראשי המיזם מסר: "אנחנו מודים מקרב לב לרב דרוקמן על הדברים המחזקים, ויהי רצון שהמפעל אכן ימשיך לגדול ולהגיע לכל המוסדות הדתיים ברחבי הארץ. אנחנו נרגשים לקראת השנה החדשה ושמחים לראות את אלפי התלמידים המשתתפים בפרויקט החשוב הזה".

השארת תגובה