ליברמן: "‏לא יודע אם סוף עידן נתניהו"

"ההכרעה האמתית בבחירות האלו זה לא בין נתניהו לגנץ, אלא בין ישראל ביתנו לישראל לחרדים" – הליכוד בתגובה: "ההתחייבות של ליברמן לשבת באופוזיציה מגיעה בהמשך להתחייבות שלו להמליץ על בני גנץ לרה"מ"

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חה"כ אביגדור ליברמן הבהיר היום ב'ועידת המשפיעים' של ערוץ 12 כי במידה והליכוד תקים ממשלה עם 'כחול לבן' והמפלגות החרדיות, הרי שמפלגתו תישאר באופוזיציה.

‏"אני לא יודע אם מתקרבים לסוף עידן נתניהו, אבל מה שברור זה שהוא יעשה הכל כדי להישאר בשלטון – גם אם יצטרך למנות את עודה לשר החוץ לא תהיה לו בעיה. לא תהיה לו בעיה, הוא יסביר שעודה שייך לימין וליברמן לשמאל".

"לא הבנתי מה הקשר של נתניהו לימין, הוא נכשל מול הטרור, מעדיף לשלם להם פרוטקשן מדי חודש".

"אם נתניהו לא יביא 61 ממליצים למחרת יחליפו אותו", אמר ליברמן. "אף אחד לא יתמוך בפיזור הכנסת בפעם שלישית. נתניהו הביא את זה פעמיים – פעם ראשונה בדצמבר בלי שום התראה. בפעם השנייה נתניהו יכול היה להעביר למישהו את האפשרות אחר אבל העדיף ללכת פעם שנייה לבחירות. בפעם שלישית כבר אף אחד לא יתמוך".

ליברמן המשיך להתייחס ליחסים האישיים המתוחים בינו לבין נתניהו. "אין לי שום בעיה איתו ואני לא פוסל איש", טען. "אבל ההכרעה האמתית בבחירות האלו זה לא בין נתניהו לגנץ, אלא בין ישראל ביתנו לישראל של סמוטריץ' פרץ דרעי וליצמן – ופה אנחנו נלחם".

"אנחנו ישבנו שנים עם החרדים בקואליציה כל עוד שמרנו על סטטוס קוו", הסביר ליברמן את השינוי בפעולותיו. "בשנה וחצי האחרונות הייתה פגיעה בלתי פוסקת בסטטוס קוו כי החרדים הבינו שנתניהו בן ערובה אצלם".

עוד אמר ליברמן כי אם יקים נתניהו ממשלה עם החרדים וגנץ, מפלגתו תישאר באופוזיציה.

מהליכוד נמסר בתגובה, כי "ההתחייבות של ליברמן לשבת באופוזיציה מגיעה בהמשך להתחייבות שלו להמליץ על בני גנץ לראשות הממשלה. מי שמצביע לליברמן יקבל ממשלת שמאל-ערבים. מי שרוצה ממשלת ימין חייב להצביע רק לליכוד".

תגובה אחת
  1. ערבי אפשר להבין אם הוא נגד יהדות
    אבל עודה בכלל לא נגד יהדות
    ואילו ליברמן שייך לשמאל כי הוא נגד היהדות

השארת תגובה