אכזבה בליכוד: בכירי ״זהות״ חוברים ל'ימינה'

פייגלין בתגובה: "הצמד בנט-שקד שניסה להחריב את מפלגת הבית היהודי מנסה כעת לפגוע גם בזהות ובליכוד. הנכלוליות והחתרנות של הצמד לא יקדמו אותם בהנהגת החברה הישראלית ורק ימשיכו להמאיסם עליה"

שר החינוך נפתלי בנט בריאון לאבי גרינצייג ואבי בלום, צילום פישל רוזנפלד (19)
שר החינוך נפתלי בנט בריאון לאבי גרינצייג ואבי בלום, צילום פישל רוזנפלד (19)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מתברר כי בעוד ראש הממשלה וסיעת הליכוד חתמו עם יו"ר מפלגת 'זהות' על פרישה מהמירוץ ותמיכה בליכוד בבחירות הקרובות, הרי שלפחות שלושה מבכירי המפלגה והמועמדים ברשימה הודיעו כי הם חוברים לבנט ושקד.

אחר הצהריים יקיימו ראשי ״הימין החדש״, נפתלי בנט ואיילת שקד, מסיבת עיתונאים משותפת עם בכירי מפלגות ״זהות״ לשעבר, גלעד אלפר, ליבי מולד ורפאל מינס, בה יצהירו האחרונים על תמיכה במפלגת ״ימינה״ בבחירות הקרובות.

הודעתם של ראשי ״זהות״ לשעבר מגיעה על רקע מגעים אינטנסיביים שנוהלו בין הצדדים בימים האחרונים לקידום ערכים ורעיונות משותפים של ליברליזם, כלכלה חופשית וחירות הפרט.

ממפלגת "זהות" בראשות משה פייגלין נמסר בתגובה, כי "77% ממתפקדי זהות הצביעו בעד ההסכם עם הליכוד אך יש מי שמסרבים לכבד את ההכרעה הדמוקרטית ומעדיפים לתמוך ברשימת בנט-שקד שחבריה נבחרו על פיו של בנט ובהנהון ראש של שקד".

"הצמד בנט-שקד שניסה להחריב את מפלגת הבית היהודי מנסה כעת לפגוע גם בזהות ובליכוד. הנכלוליות והחתרנות של הצמד לא יקדמו אותם בהנהגת החברה הישראלית ורק ימשיכו להמאיסם עליה. נקודת האור היא שערכי החירות שהביאה זהות הפכו למצרך מבוקש בפוליטיקה הישראלית וטוב שכל המפלגות מנסות עכשיו להתהדר בנוצותיה של זהות".

"תנועת זהות ומשה פייגלין יעשו ככל יכולתם להצלחת הליכוד בבחירות, להביא לבחירת נתניהו כראש ממשלה ולקדם באמת את ערכי החירות בממשלתו". לשון ההודעה.

השארת תגובה