מקלב: טלזסטון איינה עוד פריפריה

לקראת פתיחת שנת הלימודים נעשו עבודות פיתוח מקיפות להורדת עומסי התנועה ליד תלמודי התורה לצד הוספת מקומות חניה רבים לתושבים, הצרת הציר למען בטיחות הילדים, וזאת לאחר עשרות שנים של בעיות תנועה שהיו באזור

מחוץ לתמוד התורה
מחוץ לתמוד התורה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

טלזסטון – סיפור של עשייה והצלחה: חבר הכנסת הרב אורי מקלב פתח הבוקר את שנת הלימוד במועצה המקומית קריית יערים יחד עם ראש המועצה הרב יצחק רביץ אשר נבחר לאחרונה בתום שנת בחירות סוערת כאשר לצידם כל חברי המועצה וסגני ראש המועצה המקומיים. את הביקור פתח הרב מקלב בלשכתו של ראש המועצה הרב יצחק רביץ אשר שיבח את ח"כ אורי מקלב וציין את פעילותו במשך כל השנה לגיוס תקציבים למען המועצה המקומית. הרב מקלב שיבח את ראש המועצה הנבחר ואמר כי ניכר השינוי המהותי בעיר מיד כאשר נכנסים רואים את השינוי באווירה ובעשייה, קריית יערים אינה תהיה עוד יישוב ספר הסמוך לירושלים אלא עכשיו היא המבוא לבירה אמר הרב מקלב.

לאחר שראש המועצה סקר בפני הרב מקלב וצוות לשכתו המורחב את חברי המועצה ופעולותיהם לצד הפקידים העירוניים יצאו חברי המשלחת לחנוך בית ספר אגף חדש בבית הספר בית יעקב לבנות שביישוב, ראש המועצה הרב יצחק רביץ סקר את הפעילות שנעשו בכדי להביא לפתיחת שנת הלימודים בזמנה ללא כל עיקובים, "שמנו את הדגש שנוכל לפתוח את השנה בזמנה וכך נעשה, הקימו אגף שלם חדש בבית הספר בתוך שבועות ספורים כאשר הפועלים עבודו במשמרות של לילה ויום בכדי להביא לגמר הבניה היום" הסברי הרב רביץ. יצויין כי נעשו לקראת פתיחת שנת הלימודים השנה עבודות פיתוח מקיפות להורדת עומסי התנועה ליד תלמודי התורה לצד הוספת מקומות חניה רבים לתושבים, הצרת הציר למען בטיחות הילדים, וזאת לאחר עשרות שנים של בעיות תנועה שהיו באזור. כמו כן נבנו גנים חדשים בהיקף של מליוני שקלים, לאחר שנים של הזנחה.

ביצאתו מבית הספר כובד הרב מקלב בקביעת מזוזה באגף החדש כאשר חברי המשלחת שמים את פעמיהם אל עבר התלמוד תורה המוקמי אשר עבר שיפוץ נרחב לאחרונה לרווחת ילדי היישוב, בטקס מרגש ורב רושם קבעו מזוזות חבר הכנסת הרב אורי מקלב וראש המועצה הרב יצחק רביץ לקול שירתם של ילדי החמד "כי הם חיינו ואורך ימינו.. ואהבת אל תסיר ממנו לעולמים…", מנהל התלמוד תורה שיבח את פעילותו של ראש המועצה הרב יצחק רביץ למען בית הספר.

לאחר מכן ביקרו חברי המשלחת הנכבדה בגני הילדים במקום שם קיבלו סיקרה מיוחדת אחר פתיחת שנת הלימודים, יצויין כי השנה כל התלמידים ביישוב ללא יוצא מהכלל שובצו במוסדות החינוך הן בתלמודי התורה, בתי הספר הגנים וסמינרים לבנות. הרב מקלב חתם את ביקורו בעיר בביתו של רב היישוב הגאון הרב אריה שולמן שליט"א שם עמדו אחד ענייני הדת ביישוב וצורכי היישוב תוך שראש המועצה הרב רביץ סוקר את הפעילות שכבר נעשו ואת התוכניות לעתיד.

השארת תגובה