אווירה עכורה: הסגן נגד הסגנית

צדוק בן משה תקף את ענת זנזורי וטען כי אינה מתאימה להחזיק באגף איכות הסביבה • זנזורי: "נחצו קווים אדומים"

צדוק בן משה
צדוק בן משה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

"מי שמנהלת את האגף – לא מתאימה לתפקיד", כתב השבוע סגן ראש העיר צדוק בן משה נגד עמיתתו לסיעה ומחזיקת תיק איכות הסביבה, ענת זנזורי, ובכך צפו פומבית העימותים בין שני סגני ראש העיר, מטעם סיעתו של רמי גרינברג.

ענת זנזורי מונתה רק באחרונה לתפקיד סגנית ראש העיר וקיבלה לידיה את התחום איתו היא מזוהה יותר מכל – אגף איכות הסביבה. השבוע היא ספגה ביקורת דווקא מצד עמית לסיעה, הלא הוא סגן ראש העיר צדוק בן משה.

בקבוצת ווטסאפ מקומית בשם 'אוויר נקי בפתח תקווה', כתב בן משה: "אגף איכות הסביבה הינו אגף מצוין עם עובדים טובים. נתקלו כאן בבעיה גדולה שמצריכה ראש אגף הממוקד רק בזה, מקצוען שלומד את הנושא, מבין אותו ונחרץ מאד באופן הטיפול, כל יום נמצא בכנסת, בשטח, ברחובות, בין המפעלים, ונותן בראש בכל רגע וללא הרף. ראש העיר יקצה כל תקציב אך לצערי לעבוד כדי להגיע לזה. לצערי כיום מי שמנהלת את האגף לא מתאימה לזה".

דבריו של בן משה עוררו הד והפכו לשיחת היום ברשתות החברתיות. יום למחרת, הגיעה תגובתה של ענת זנזורי, בסרטון שהפיצה: "השבוע נחצו קווים אדומים שאיש מכם – כנבחר ציבור או כאדם פרטי – לא מסכים לעבור או לחוות: השתלחויות חסרות רסן ברשתות, איומים בהודעות פרטיות ועוד כהנה וכהנה ניסיונות להכפיש את שמי וכל זאת לשווא", אמרה.

זנזורי תיארה את עבודתה המסורה למניעת הזיהום מהמפעלים, את שיתוף הפעולה עם ראש העיר וציינה כי "בשונה מהעבר, החלטנו שהבדיקות הנדרשות יעשו בצורה שקטה ע"מ להגיע לחקר האמת, ללא רעשי רקע ואפשרות של זליגת אינפורמציה לגורמים שונים. לכאורה, השקט שלנו עלול להטעות ולהיחשב חוסר מעש, אך חשוב שתדעו שאנחנו פועלים ללא הרף, מתעדכנים על מצב הנתונים, פועלים במישור המשפטי ובמילים אחרות – לא נחים לרגע".

השארת תגובה