עין לא נותרה יבשה: "תתפלל למעלה כדי שאורן ישוב הביתה"

בטקס האזכרה להרצל שאול, אביו של אורן שהיום מלאו 3 שנים לפטירתו בתום מאבק במחלה קשה, השמיעה רעייתו, אמו של אורון דברים נרגשים שלא הותירה עין יבשה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

היום (חמישי) ציינו בהר הרצל את יום השנה ה- 3 לפטירתו של הרצל שאול, אביו של החייל הנעדר אורון שאול שמאז נעלם בסיום מבצע צוק איתן, לא נודעו עקבותיו.

בטקס האזכרה השנתי השתתפו מאות בני אדם ובהם איש השב"כ לשעבר ירון בלום שהנו מתאם פעולות הממשלה בנושא השבויים והנעדרים.

במהלך הטקס השמיעה דברים נרגשים הגב' זהבה שאול אלמנתו של הרצל ז"ל ואמו של אורון. עין לא נותרה יבשה כשהזכירה את התחייבותה לבעלה כששכב על ערש דווי וכעת ביקשה את עזרתו השמיימית במאמציה האינסופיים להשיב את בנה ארצה והביאו לקבר ישראל.

"חשבתי שיחד נעשה הכל להשיב את אורון, אך כעת אני נלחמת לבד בכל המערכת. כמו שביקשת בצוואתך, אני עושה הכל להשיב את אורון. באתי לספר לך שהחלטנו לצאת למאבק להעלאת המודעות למצבו של אורון, מאבק בו כל בית ישראל יבין שנעשה הכל להשיב את אורון. בכל שישי נצא להפגין מלבד שישי הקרוב. איננו מסוגלים להתמודד עם אובדנך ולמחרת לצאת להפגין".

"אני מבקשת ממך הרצל: תעשה למעלה כל מה שאתה יכול, תתפלל, תבקש ותשלח לי כוחות להחזיר את אורון. אין לך מושג כמה אתה חסר לי וכמה קשה לי המאבק הזה בלעדיך".

בטקס נשא דברים הרב שלמה דידי, רב המועצה האזורית עמק הירדן שהזכיר את עקדת יצחק "בשעה שאברהם אבינו צווה ע"י הקב"ה "קח את בנך את יחידך והעלהו לעולה. ניסיונו של אברהם, קשה ככל שיהיה, ארך 3 ימים בלבד. אתם, זהבה, אבירם ואופק נמצאים בניסיון הזה כבר 5 שנים. 3 שנים ללא אב המשפחה הרצל ועוד שנתיים יחד איתו טרם מותו. כולנו תקווה ותפילה שגם אורון, כמו יצחק אבינו, ישוב הביתה ותפילותינו לא יהיו לריק".

השארת תגובה