נתניהו: "ליברמן כמו איימן עודה"

ראש הממשלה נשא דברים בכנס פעילים למגזר הרוסי בבת ים והשווה את תמיכת ליברמן בגנץ להכרזתו של איימן עודה כי הוא אינו שולל ישיבה בממשלה עם גנץ

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו השתתף אמש בכנס תמיכה בבת ים, בהשתתפות כ 2000 פעילי ליכוד דוברי רוסית.

בדבריו תקף רה"מ את יו"ר ישראל בתינו אביגדור ליברמן ואמר, כי "לצערי יש מי שהחליט שלא לתמוך בממשלת ימין. אחד מהם זה איימן עודה. וכמו איימן עודה, לצערי, איווט ליברמן גם הוא התחייב לתמוך בבני גנץ".

רה"מ הזכיר לנוכחים, כי "ליברמן חתם על הסכם שיתוף פעולה עם לפיד וגנץ".והוסיף, כי "ליברמן אומר השבוע לפעיליו שצריך למנוע ממני להיות ראש הממשלה. מי שרוצה אותי כראש ממשלה חייב להצביע רק לליכוד. אין הצבעה בשני פתקים, יש רק פתק אחד – מחל. מי ששם פתק לליברמן בעצם שם פתק לממשלה של גנץ ולפיד". הכריז נתניהו.

יצוין, כי על פי הדיווח ב'כאן', הרי שמוקדם יותר פנתה מפלגת 'ישראל בתינו' ליועץ המשפטי של הליכוד בדרישה להורות על ביטול הכנס שאמור היה להתקיים אמש בבת ים בטענה כי עולה חשד שהוא ממומן מתרומה אסורה.

אתמול צוטט ליברמן כמי שאמר בכנס סגור כי משיחות שקיים בימים האחרונים עם בכירים בליכוד עולה כי רבים הם המצפים להסתלקותו של נתניהו מהזירה הפוליטית גם במחיר אי הצלחה להרכיב ממשלה לאחר לאחר בחירות מועד ב'.

השארת תגובה