העבודה גשר: "תושבי הצפון 'משעממים' את נתניהו"

ראשי מפלגת העבודה שביקרו בחדר המיון הקדמי שנחנך בקרית שמונה תקפו בחריפות את אזלת ידה של הממשלה לנוכח המחסור הבסיסי בציוד רפואי ורופאים במרכז הרפואי

שיירת חיזבאללה צילום אמיר שושני (7)
שיירת חיזבאללה צילום אמיר שושני (7)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראשי מפלגת 'העבודה – גשר' ערכו אתמול סיור בקרית שמונה וביישובים נוספים בצפון, שוחחו עם התושבים והתריעו מפני אזלת ידה של הממשלה והעומד בראשה לנוכח האיומים הביטחוניים הנשקפים לתושבים.

במהלך סיור בחדר המיון הקדמי שנחנך בקרית שמונה, מתחו ראש המפלגה ביקורת נוקבת על הממשלה על חוסר ציוד רפואי בסיסי ורופאים במרפאה הנושאת את כינוי המטעה "חדר מיון".

יו"ר גשר, אורלי לוי אבקסיס אמרה, כי "רואים כמה תושבי הצפון "משעממים" את ראש הממשלה. המחסור בתקינה, בציוד רפואי בסיסי וברופאים מומחים הוא הפקרה. ע"י בלוף "חדר מיון קדמי" דן נתניהו את תושבי הצפון לנסיעה של 40 ק"מ לצורך בדיקת דם או רנטגן פשוטה".

יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ התריע, כי "אם תפרוץ מלחמה, תושבי הצפון יישארו ללא מענה רפואי הולם. מצבה של מערכת הבריאות היא השתקפות של הקריסה הגדולה של השירותים החברתיים. אם רה״מ היה רואה בני אדם לפני הכל, הוא היה רואה את המחסור הקריטי בתחום הבריאות בישראל ובפריפריה בפרט".

פרץ הוסיף, כי "העבודה-גשר היא המפלגה היחידה שהציגה תכנית סדורה לשיפור מערכת הבריאות הישראלית והתחייבה לתוספת של 500 מיטות אשפוז בשנה, לחקיקת חוק ביטוח סיעוד ממלכתי, הגדלת תקציב סל התרופות ל250 מיליון שקלים בשנה ולקיצור זמני המתנה.״

השארת תגובה