פייגלין פורש: ”לגליזציה של הקנאביס”

יו"ר מפלגת זהות נפגש עם ראש הממשלה – והודיע: "גיבשנו פתרון שמשמעותו היא לגליזציה של שוק הקנאביס" • "אביא את האפשרות הזו בפני כלל חברי התנועה למשאל"

משה פייגלין בכנס זהות, צילום דוברות זהות
משה פייגלין בכנס זהות, צילום דוברות זהות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

משה פייגלין נפגש עם בנימין נתניהו, על רקע ניסיונותיו של ראש הממשלה לשכנע את יו”ר מפלגת זהות לפרוש מהתמודדותו בבחירות לכנסת ה-22 ולמנוע השלכת אלפי קולות של מצביעי ימין לפח.

בתמורה להסרת המועמדות של ‘זהות’, ראש הממשלה הבטיח להוביל רפורמה בתחום הקנאביס הרפואי.

בהודעה מיוחדת שפרסם בצהרים – כתב פייגלין: “אתמול, בשעת לילה מאוחרת, הגיעה אלי בקשה לפגישה עם ראש הממשלה בעניין דרישתי לביטול רפורמת הקנאביס. בפגישה חזרתי והסברתי לראש הממשלה כי הרפורמה הזו הורגת חולים, הבאתי כדוגמה את מותה הטראגי של הצעירה סיוון מימוני ז”ל – שאתמול השתתפתי בהלוויתה ודרשתי את ביטול הרפורמה.

“לשמחתי נכנס ראש הממשלה בעובי הקורה ובמשך שעות ארוכות ותוך התייעצות עם גורמי מקצוע גיבשנו פתרון שמשמעותו היא לגליזציה של שוק הקנאביס עבור החולים. כלומר, החולים יוכלו לרכוש את התרופה המגיעה להם, בדיוק על פי הזן והמינון שקבע הרופא המטפל, מכל ספק בארץ ובעולם דרך בתי המרקחת בישראל וללא התערבות נוספת של היק”ר.

“מדובר בהצלת חיים של ממש, ובמידה ויתלוו אליה הישגים משמעותיים גם בתחום השוק החופשי, קידום העסקים הקטנים וחירות האדם בישראל, הישגים שיעוגנו בהסכם גלוי וחתום וביכולת פעולה למימושם מתוך הממשלה – אביא את האפשרות הזו בפני כלל חברי התנועה למשאל מתפקדים מסודר שבו יתבקשו להכריע אם לקבל את ההצעה ולפרוש הפעם מן המירוץ – או לדחותה ולהתמודד”.

נתניהו גם הבטיח למנות את פייגלין לשר כלכלי בכיר אחרי הבחירות ולבצע צעדים כלכליים ברוח המצע של מפלגתו.

4 תגובות
  1. קשקשן! רימית את כל הבוחרים שלך, אפס מאופס, את הקריירה הפוליטית שלך גמרת!

  2. הוא קנה אותך. אתה פוליטקאי שחושב על עצמך ולא על הציבור. אינך שווה יותר מכול האחרים

  3. בעברית פשוטה מר משה פיגלין קנו אותך עבור תפקיד וכסף חוב כל השאר זה ברברת. פולטיקאי כמו כול האחרים. דרך אגב הטעות של הרפורמה עם הקנבס היא באחריות שר בריאות והוא המחדל גם לזה

  4. פייגלין יודע שהרפורמה לא בוצעה בצורה נכונה. נקווה שההבטחות של ביבי יקויימו… נותר רק להמתין שימונה שר בריאות שמבין את הנושא והדחיפות שלו. אולי שיקחו מישהו מהמרצים של המסלול קנאביס ביזרעאל לייעוץ.

השארת תגובה