"זקני הרבנים תומכים ב'פרץ וסמוטריץ'"

הרבנים מבקשים לפנות לקהל המצביעים בקרב הציונות הדתית הזועמים על החיבור עם בנט ושקד וכותבים, ״המדוכה עליה ישבתם בתקופה האחרונה טמנה בחובה התלבטויות גדולות וכבדות משקל"

ימים עברו: פרץ וסמוטריץ' בחתימה על ההסכם
ימים עברו: פרץ וסמוטריץ' בחתימה על ההסכם
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בציונות הדתית מתפרסם בשעות האחרונות מכתב תמיכה בח"כ הרב רפי פרץ והשר בצלאל סמוטריץ' עליו חתומים ששה מזקני ורבני הציונות הדתית הבולטים תוך שהם מתעלמים במופגן מנוכחותם של ראשי 'הימין החדש' השרים לשעבר בנט ושקד.

הרבנים מבקשים לפנות לקהל המצביעים בקרב הציונות הדתית המביעים הסתייגות מהחיבור לבנט ושקד. ״המדוכה עליה ישבתם בתקופה האחרונה טמנה בחובה התלבטויות גדולות וכבדות משקל". לשון המכתב.

עוד נכתב, "אנו מבקשים לחזק את ידיכם בהחלטותיכם אשר התקבלו בכובד ראש ולברך על ההחלטה כפי שהתקבלה תוך אחריות גדולה לאופייה היהודי של מדינת ישראל, לשמירה על ארץ ישראל ולהמשך פיתוח עולם התורה. אנו בטוחים כי תמשיכו לשאת בגאון את דגלינו בעוז וללא מורא".

את המכתב חותמים הרבנים בקריאה לשלשל בבחירות הקרובות 'טב' בקלפי, ״בזה אנו קוראים להצביע טב, שהיא הרשימה היחידה הכוללת עמידה על שלמות הארץ ושלמות התורה גם יחד.״

על המכתב חתמו ראש מרכז ישיבות ואולפנות בנ״ע וראש ישיבת אור עציון, הרב חיים דרוקמן, ראש ישיבת בית אל הרב זלמן מלמד, רב העיר רמת גן הרב יעקב אריאל, רב העיר קרית שמונה הרב צפניה דרורי, הרב חיים שטיינר ממרכז הרב ורבה של שכונת גבעת מרדכי בירושלים הרב איסר קלונסקי.

השארת תגובה