חלונות עץ אלומיניום למרפסת ומרפסות גן

חלונות עץ אלומיניום
חלונות עץ אלומיניום
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מה זה מרפסת שמש ומרפסת גן?

אנו מניחים שכולנו יודעים מהי מרפסת רגילה, אולם מרפסת שמש או מרפסת גן, הינה מרפסת מיוחדת אשר תחומה מרוב כיווניה, בד"כ כוללת חלונות ותקרת זכוכית רחבה, ונועדה כדי לאפשר ליושבים בה ליהנות מכל היופי שבחוץ, מלי לצאת ממש החוצה. מרפסות שמש הגיעו אלינו כאופנה ממדינות קרות יותר, שם קיים צורך במרפסות מיוחדות כדי לתפוס את השמש ובחלונות גדולים, אולם כאן, למרות שהצורך לא ממש קיים, עדיין ניתן לראות כי ישראלים רבים בוחרים לנצל את ביתם או את גינתם דווקא כך, כלומר כל ידי הקמת מרפסת שמש או גן.

איחלו חלונות מתאימים למרפסות שכאלה?

עבור מרפסת שמש או מרפסת גן, רצוי לבחור בחלונות אשר יאפשרו את שילובן של זכוכיות גדולות, כלומר חלונות ותקרה המורכבים ממשטחי זכוכיות רחבים וארוכים, שיאפשרו את ההנאה מהשמש או מתחושת ה"בחוץ". עבור המטרה הזו, יש לבחור בפרופילים מתאימים. בד"כ היינו ממליצים או על חלונות בלגיים או על פרופילי אלומיניום בשילוב עץ, אולם בשורות הבאות נתמקד דווקא בפרופילים מהסוג השני. למידע נוסף עלו בקרו באתר

מה מייחד פרופילים בשילוב אלומיניום ועץ?

פרופילים כאלה, עשויים ממסגרת אלומיניום אשר בתוכה ישנה שכבת עץ המסייעת לחוזק ולבידוד. למשעה, מדובר בחלונות חזקים, יציבים ועמידים אשר מאפשרים מחד, את התקנתן של אותן יריעות זכוכית גדולות, אולם מאידך מאפשרים בידוד מעולה ורמת בטיחות גבוהה. כמו כן, מדובר בחלונות זולים יחסית, ניתנים להתקנה במהירות בבעת הלקוח, וחשוב לציין – גם ניתנים לעיצוב, הודות למתכת האלומיניום הקיימת בהם.

חלון אלומיניום-עץ: מושלם למרפסת גן או מרפסת שמש!

לצד העיצוב והפרקטיות, חשוב לציין גם את עניין הבידוד שהזכרנו לעיל בקצרה. חשוב שהחלל במרפסת הגן או במרפסת השמש יהיה מבודד היטב, שכן מטבע הדברים, המרפסת תהיה חשופה יורת לחום או לקור, הודות להיות סמי-חיצונית. לכן, קיימת חשיבות רבה לבחור בחלונות בעלי זכוכית כפולה, אולם גם במסגרת ופרופילים מבודדים, בדיוק כמו במשרה של חלונות אלומיניום-עץ.

לסיכום, אנו ממליצים לכם להיפגש עם אחד מאנשי המקצוע שלנו ולשמוע מה יש לנו להציע לכם!

בשביל לקבל מידע נוספת על חלונות בקרו באתר

השארת תגובה