הנשיא ביקר את פצועי הפיגועים האחרונים

נשיא המדינה, ראובן ריבלין ביקר אתמול בבית החולים הדסה עין כרם את פצועי הפיגועים האחרונים וניחם את משפחתה של רנה שנרב ז״ל, שנרצחה בפיגוע בדולב ביום שישי האחרון

נשיא המדינה ניחם היום בבית החולים הדסה עין כרם את משפחתה של רִנָּה שנרב ז"ל. צילום: מארק ניימן/ לע"מ
נשיא המדינה ניחם היום בבית החולים הדסה עין כרם את משפחתה של רִנָּה שנרב ז"ל. צילום: מארק ניימן/ לע"מ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשיא המדינה, ראובן ריבלין ביקר אתמול בבית החולים הדסה עין כרם את פצועי הפיגועים האחרונים וניחם את משפחתה של רנה שנרב ז״ל, שנרצחה בפיגוע בדולב ביום שישי האחרון.

בביקורו ליוו את הנשיא מנכ״ל הדסה, פרופ׳ זאב רוטשטיין, מנהל בי״ח הדסה עין כרם, הגב׳ ברברה גולדשטיין מהנהלת נשות הדסה, פרופ׳ יורם וייס ומנהל אגף הכירורגיה בהדסה,
פרופ׳ אלון פיקרסקי, שסיפר על המצב הרפואי של האב ובנו וציין כי הבן דביר נותח בבטנו מיד עם פינויו להדסה, ולא יזדקק לניתוח נוסף.

הנשיא ציין כי בית החולים הדסה מהווה מודל לחיים משותפים וכי העובדה שצוותי בית החולים הדסה הם בני כל הלאומים, מטפלים בכל פצוע או חולה, עובדים זה לצד זה בשיתוף פעולה מלא – מהווה השראה.

הנשיא שוחח עם איתן ודביר שנרב במחלקה הכירורגית ואף עם הוריהם של נחום ונעם נביס – פצועי פיגוע הדריסה באלעזר, והתפלל יחד עם בני משפחתו של נחום המטופל ביחידה לטיפול נמרץ נוירוכירורגי כשהוא במצב קשה, כי יזכה להשתתף בשמחות שיחגוג בעתיד.

השארת תגובה